
На матчі "Омонія" - "Динамо Київ", який закінчився поразкою для киян, на трибунах розвісили прапори країни-агресора Росії та Радянського Союзу. На одному з уболівальників був одяг із Z-свастикою.Про це повідомив Telegram-канал "Бомбардир", передають Патріоти України.
Він опублікував фотографії, на яких видно, що вболівальники "Омонії" вивісили прапор РФ та Радянського Союзу. Також на трибуні можна побачити людину, на верхньому одязі якої нанесена літера "Z" — один із символів війни проти України.
Матч "Омонія" — "Динамо Київ" відбувся сьогодні, 27 листопада, на стадіоні ГСП в кіпрському Строволосі. Гра закінчилася з рахунком 2:0 (34 Віллі Семеду, 59 Ангелос Неофіту). Поєдинок відбувся в рамках Основного раунду Ліги конференцій УЄФА 2025-26. Це щорічне футбольне змагання футбольних клубів, що входять до складу УЄФА.
Це четверта поразка киян у п’яти останніх матчах (перша зустріч з кіпрським "АЕК Ларнака" закінчилася нічиєю). Попереду "Динамо" чекає зустріч з італійською "Фіорентиною".
Цього літа робота української енергомережі напряму залежатиме від погодних умов та російських атак. У найближчі місяці країна може знову стикнутися з нестачею потужностей, що спричинить тимчасові перебої з електропостачанням. Можуть запровадити аварійн...
Українські прізвища зберігають у собі не лише родову історію, а й відбиток характеру, професій та навіть рівня освіченості предків. У давнину прізвища часто формувалися як оцінка людини громадою – за її розум, кмітливість або вміння вирішувати складні ...