Оце так: На Тернопільщині чоловік, який спочатку відмовився від мобілізації, попросився до армії

У Кременецькому районі Тернопільської області судили чоловіка, який відмовився від мобілізації. Проте на судовому засіданні він захотів служити в армії. Про це йдеться у вироку Кременецького районного суду Тернопільської області, передають Патріоти України.

За даними суду, 26 жовтня 2022 року чоловіка визнали придатним до проходження військової служби. 27 жовтня він отримав повістку та повинен був прийти до військкомату 31 жовтня. Проте чоловік проігнорував виклик та не хотів мобілізуватись.

На суді підозрюваний свою провину визнав та розкаявся. Він заявив, що забув, на яку дату йому призначили прийти до військкомату, а згодом не приходив, бо усвідомлював, що йому загрожує кримінальна відповідальність. На суді чоловік заявив, що хоче служити в армії та просив його суворо не карати.

Суд визнав чоловіка винним за статтею 336 КК України та засудив його до 3 років позбавлення волі, замінивши цей термін на один рік умовного покарання.

Трагедія на Канатній дорозі до Труханового острову: У Києві через обрив троса атракціону дівчина впала в Дніпро з висоти кількох десятків метрів (відео)

неділя, 21 липень 2024, 16:00

Трос обірвався саме тоді, коли клієнтка з'їзджала на острів. Нещасна з великої висоти впала у річки. Потерпілу намагались дістають з Дніпра по тросу, котрий набігли витягати з води свідки нещастя. Трос із води витягнули, але вже без людини. У ДСНС Києв...

Науковці з'ясували, чому собаки дивовижним чином зовні схожі на своїх господарів

неділя, 21 липень 2024, 14:45

Те, що собаки мають деяку зовнішню схожість зі своїми власниками, не є збігом, вважають дослідники. . Іноді під час прогулянок на вулиці можна помітити, що деякі власники собак та їхні домашні улюбленці мають разючу зовнішню схожість. Але чи справді с...