
Боєць Збройних сил України збив з переносного зенітного-ракетного комплексу "Ігла" відразу три окупантських вертольоти (два "Ка-52" і один "Мі-8) поблизу Запоріжжя. Про це написали представники Генштаб ЗСУ, передають Патріоти України.
Причому стверджується, що цьому солдату всього лише днем раніше показали, як саме потрібно стріляти з "Ігли". "У Запорізькій області 21 квітня були знищені три російські вертольоти. Збили з "голки". Збив молодий хлопець, якому за день до цього показали, як цим апаратом користуватися. Сталося це в його день народження", –заявив командир підрозділу, воїн якого знищив "Ка-52".
Уряд оновив умови державної програми «єОселя», розширивши підтримку для ветеранів війни та сімей загиблих захисників України, передають Патріоти України. Згідно з новими правилами, ветерани та родини полеглих Героїв зможуть оформити пільгову іпотеку пі...
В Україні попри зростання номінальної пенсії знижується коефіцієнт заміщення. Щороку зростає відставання пенсій від зарплат, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. Середня пенсія в Україні станом на квітень (це найсвіжіші дані...