
Антибіотик азитроміцин виявився неефективним у боротьбі з COVID-19. Про це заявили американські вчені, повідомляє Medical Xpress, зазначають Патріоти України.
Препарат був не більш ефективним, ніж плацебо. За словами дослідників, вживання азитроміцину хворими не знижувало їх ризик потрапляння в реанімацію.
"Результати не підтверджують використання азитроміцину для лікування інфекції SARS-CoV-2 в амбулаторних умовах", — заявила авторка дослідження і доктор медичних наук Кетрін Ольденбург.
Раніше вважалося, що азитроміцин має протизапальні властивості, які можуть допомогти запобігти прогресуванню COVID-19, якщо лікуватися ним на ранній стадії захворювання.
В Європі триває потужна хвиля аномальної спеки, яка вже призвела до загиблих у Франції, повідомляє RTL, передають Патріоти України. У деяких регіонах температура повітря піднімається до +44°C, що змушує владу закривати сотні шкіл і вводити обмеження че...
В Україні пропонують суттєво підвищити штрафи за перевищення швидкості, а в окремих випадках запровадити значно жорсткіші фінансові санкції для системних порушників, передають Патріоти України. Згідно з оприлюдненими положеннями законопроєкту, розмір ш...