
Антибіотик азитроміцин виявився неефективним у боротьбі з COVID-19. Про це заявили американські вчені, повідомляє Medical Xpress, зазначають Патріоти України.
Препарат був не більш ефективним, ніж плацебо. За словами дослідників, вживання азитроміцину хворими не знижувало їх ризик потрапляння в реанімацію.
"Результати не підтверджують використання азитроміцину для лікування інфекції SARS-CoV-2 в амбулаторних умовах", — заявила авторка дослідження і доктор медичних наук Кетрін Ольденбург.
Раніше вважалося, що азитроміцин має протизапальні властивості, які можуть допомогти запобігти прогресуванню COVID-19, якщо лікуватися ним на ранній стадії захворювання.
У Польщі затримали чоловіка, який принижував українку через її національність: називав її "більшовицькою хвойдою", "шматою" та посилав назад в Україну. Потерпіла працює касиркою в одному з магазинів мережі Żabka. Чоловік зайшов до нього і погрожував жі...
У Росії можуть суттєво обмежити працевлаштування іноземців у сфері охорони здоров'я. Депутати пропонують скоротити перелік медичних професій, до яких матимуть доступ трудові мігранти, передають Патріоти України. За словами голови Держдуми РФ В'ячеслава...