Оце так поворот: Яблучний пиріг звинуватили... в расизмі та геноциді

Боротьба з расизмом у світі іноді набуває несподівані форми. У расизмі, геноциді та зв'язках з колоніальним минулим звинуватили … яблучний пиріг. Ця страва вважається одним із символів американської культури. Існує навіть приказка "as American as apple pie" - тобто настільки типовий для американського способу життя, "як яблучний пиріг", передають Патріоти України.

Однак ведучий колонки про їжу в англійській газеті The Guardian Радж Пател, британець індійського походження, заявив у своїй статті під назвою «Продовольча несправедливість має глибоке коріння: почнімо з яблучного пирога Америки», що цей популярний десерт пов'язаний з «масштабним і безперервним геноцидом корінних народів».

За словами Патела, яблука в Америку завезли європейські колонізатори — і насаджували там яблуні, як символ цивілізації. Цукор у скоринці пирога асоціюється у автора з работоргівлею в Новому Орлеані (оскільки цукрова тростина була завезена до США єзуїтами в 1751 році). І картата тканина, на якій за традицією залишають остигати пиріг — це «культурна апропріація» у американських індіанців.

Багато хто з користувачів соцмереж визнали це пародією на боротьбу за права людини. «Звинувачувати в расизмі яблучний пиріг — це просто смішно», «Я не потерплю замаху на мою свободу їсти десерти», «Це просто дискредитує боротьбу з расизмом», — обурювалися в коментарях.

Українці кращі: Боярський дорікнув російській збірній після виходу України у плей-офф Євро-2020

четвер, 24 червень 2021, 14:15

Російський виконавець й затятий фанат "Зеніта" Михайло Боярський оцінив перспективи Збірної України на Євро-2020. Про це пише Sport Express, передають Патріоти України. Він констатував, що українці зіграли на європейському полі краще за росіян. Боярськ...

З архіву ПУ. "Эти два заплывших Ален Делона тебя - женщину - превратили в бабу и обсуждают как кобылу", - Давиденко про скандал з "слугами"

четвер, 24 червень 2021, 14:00

"Корабельная Сосна. Ты - женщина. Ты - депутат. Ты - член Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. Ты - глава підкомітету з питань тарифного та нетарифного регулювання. Где твое достоинство?" - пише у своєму блозі Олекс...