Оце так поворот: У радянському підручнику 1986 року знайшли вантажівку із символом Z (фото)

У радянському підручнику у військовій справі "Громадянська оборона" 1986 року випуску виявили символ російських окупантів - літеру Z. Саме цей знак є на техніці загарбників, а також є інструментом для пропаганди війни в Україні, передають Патріоти України.

Як повідомивTelegram-канал Кривава бариня, цей символ знайдений у п'ятому виданні, де йдеться про оборону, ударні хвилі, випромінювання та радіацію. Зокрема, він позначений на вантажівці.

Авторами методички вказані: Кузьменко Є.П., Корольов О.А. та Земітан В.І. Посібник вийшов у Головному видавництві видавничого об'єднання "Вища школа". У книзі йдеться про завдання цивільної оборони та схеми її організації, різні ракети, радіацію та випромінювання. Також у посібнику прописано про колективні засоби захисту та протирадіаційні укриття.

Крім того, в книзі сказано про засоби захисту шкіри від різних видів радіації, розосередження та евакуації населення.

В Україну йдуть морози: Синоптик сказала, коли почнеться похолодання

п’ятниця, 3 лютий 2023, 17:25

Починаючи з найближчих вихідних, температура повітря по всій території Україні знижуватиметься. Про це під час онлайн-брифінгу сказала синоптик Українського гідрометеорологічного центру Наталя Птуха, передають Патріоти України. "Одразу зазначу, що розс...

"Нам не соромно, ми пишаємося": У Ноябрську батьки назвали новонароджену доньку Росією (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 16:45

Жителі російського міста Ноябрськ у складі Ямало-Ненецького автономного округу Тюменської області назвали новонароджену доньку ім'ям Росія. Батьки заявили, що ім'я обрали з урахуванням теперішньої ситуації у світі, передають Патріоти України. Про це по...