Оце так поворот: У радянському підручнику 1986 року знайшли вантажівку із символом Z (фото)

У радянському підручнику у військовій справі "Громадянська оборона" 1986 року випуску виявили символ російських окупантів - літеру Z. Саме цей знак є на техніці загарбників, а також є інструментом для пропаганди війни в Україні, передають Патріоти України.

Як повідомивTelegram-канал Кривава бариня, цей символ знайдений у п'ятому виданні, де йдеться про оборону, ударні хвилі, випромінювання та радіацію. Зокрема, він позначений на вантажівці.

Авторами методички вказані: Кузьменко Є.П., Корольов О.А. та Земітан В.І. Посібник вийшов у Головному видавництві видавничого об'єднання "Вища школа". У книзі йдеться про завдання цивільної оборони та схеми її організації, різні ракети, радіацію та випромінювання. Також у посібнику прописано про колективні засоби захисту та протирадіаційні укриття.

Крім того, в книзі сказано про засоби захисту шкіри від різних видів радіації, розосередження та евакуації населення.

"На мою подругу впала бомба й вона померла": Співак Артем Пивоваров заплакав на сцені

неділя, 16 червень 2024, 20:15

Популярний український співак Артем Пивоваров заплакав просто на сцені. Виявилося, що артиста розчулила трагічна історія маленької дівчинки з Маріуполя, яка вийшла до нього на концерті, передають Патріоти України. Вона розповіла про подругу, яку втрати...

"Давайте без цього": В Одесі вигнали відвідувачку бізнес-заходу за прохання перейти на українську

неділя, 16 червень 2024, 19:29

В Одесі спалахнув мовний скандал через бізнес-захід, на якому одна з відвідувачок зробила зауваження щодо російської мови спілкування: вона висловила прохання до спікера говорити українською, на що її вивели з зали. Про це дівчина розповіла на своїй ст...