Оце так поворот: У радянському підручнику 1986 року знайшли вантажівку із символом Z (фото)

У радянському підручнику у військовій справі "Громадянська оборона" 1986 року випуску виявили символ російських окупантів - літеру Z. Саме цей знак є на техніці загарбників, а також є інструментом для пропаганди війни в Україні, передають Патріоти України.

Як повідомивTelegram-канал Кривава бариня, цей символ знайдений у п'ятому виданні, де йдеться про оборону, ударні хвилі, випромінювання та радіацію. Зокрема, він позначений на вантажівці.

Авторами методички вказані: Кузьменко Є.П., Корольов О.А. та Земітан В.І. Посібник вийшов у Головному видавництві видавничого об'єднання "Вища школа". У книзі йдеться про завдання цивільної оборони та схеми її організації, різні ракети, радіацію та випромінювання. Також у посібнику прописано про колективні засоби захисту та протирадіаційні укриття.

Крім того, в книзі сказано про засоби захисту шкіри від різних видів радіації, розосередження та евакуації населення.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...