Оце так поворот: Українців з Балі відпускають додому з обсервації, документи вже готові

Українців, які прилетіли з Балі до повного закриття кордонів через спалах коронавірусу, збираються відправляти по домівках. Їм уже роздали бланки про згоду залишатися на самоізоляції, а готелю "Козацький" дали відмашку готуватися до виселення тимчасових постояльців, передають Патріоти України.

Ще вранці з'явилася інформація про те, що готуються списки тих, кого треба відвезти до Полтави і Харкова. Пізніше цю інформацію підтвердив і міністр інфраструктури Владислав Криклій. "Всі, у кого негативний результат ПЛР – їдуть додому на самоізоляцію. Людей з позитивним результатом поки немає", – сказав він.

За словами джерела, близько 14:00 працівники готелю почали збирати інформацію про кожного: ПІБ, місто і чи потрібен їм трансфер додому. За деякий час їм почали роздавати бланки про згоду на самоізоляцію. Відповідно до зазначеної там інформації, їм потрібно залишатися в межах своїх квартир протягом 14 днів.

Як розповіло джерело, в чаті повідомили про те, що бланки потрібно заповнювати заднім числом – 30 березня, днем, коли вони прилетіли. При цьому, приземлилися в Україні вони лише 30 березня. Отже, за цими документами вони офіційно з моменту прильоту перебувають на самоізоляції, а не на обсервації, де вони провели неповних 5 днів.

Також один із учасників чату розповів, що за словами працівниці готелю, вони отримали вказівку від міністерства інфраструктури готуватися до виселення і подальшої дезінфекції будівлі. Перед відправкою додому всім учасникам обсервації повинні видати результати ПЛР-тесту, довідку про проходження обсервації та документ про згоду на самоізоляцію.

Тримає у холодильнику: Мер українського міста зробив собі візитки із в'яленого м'яса (фото)

середа, 23 червень 2021, 0:32

Міський голова Копичинець на Тернопільщині Богдан Келічавий похвалився своїми їстівними візитками, які містять контактні дані на невеликих шматочках в’яленої свинини, інформують Патріоти України. Як він повідомив, такі візитки вирішив зробити, щоб прив...

"Це були актори і вони мали повернути IPhone": Після скандалу блогер Волошин поскаржився, що його "кинули"

середа, 23 червень 2021, 0:23

Український блогер Олександр Волошин, який потрапив у гучний скандал, забравши в дівчинки подарований ним IPhone відразу ж після зйомки, стверджує: інцидент був постановкою. Він заявив, що жінка з дитиною на відео – насправді нібито актори, а його підс...