Оце так поворот: В Одесі двох злодюжок засудили... до читання Шевченка, Твена і Лондона

В Одесі суддя Малиновського районного суду Олександр Гарський покарав двох злодюжок читанням творів Тараса Шевченка, Марка Твена і Джека Лондона. Відповідний вирок розміщений у Єдиному державному реєстрі судових рішень, передають Патріоти України.

В мотивувальній частині вироку сказано, що обоє обвинувачуваних в січні поточного року проникли на штрафмайданчик для автомобілів і викрали із двох машин автомагнітоли. Злодіїв помітили охоронці штрафмайданчика. Тоді зловмисники почали втікати, залишивши наплічники з вкраденими речами, але згодом один з них вирішив повернутися, оскільки в покинутому наплічнику були також документи. Після цього обох затримали поліцейські.

Обґрунтовуючи покарання, суддя Гарський взяв до уваги біографії обвинувачуваних. Як сказано у вироку, один з них, 23-річний молодик виріс в інтернаті без батьків, при цьому мати не знав, а батько жив своїм життям, створивши нову сім`ю. У 2019 році закінчив професійний аграрний ліцей і здобув професію тракториста. Як сирота отримав від райради кошти на придбання свого житла. Відповідно йому надали будинок у селі за адресою, де він і проживає. Своїми руками здійснює ремонт та будівельні роботи у будинку. Додатково у селі працює різноробом.

Інший - 19-річний - одружений, виховує дитину, має лише неповну середню освіту. Не навчався, оскільки одразу пішов працювати. У теперішній час працює різноробом і забезпечує свою родину. Виріс в сім’ї з матір`ю та вітчимом, трьома молодшими братами. Рідний батько загинув, коли йому було 6 років.

Даючи оцінку особистості обох обвинувачених, суддя дійшов висновку, "що вони не є особами, суспільно небезпечними, які здатні на системне вчинення кримінальних правопорушень проти власності, що вони фактично за своїм розвитком, ще неповнолітні діти, хоча і мають відповідний вік". Зокрема, суддя звернув увагу, що обвинувачені взяли з собою на місце злочину паспорти та інші документи.

Також у вироку сказано, що 23-річному обвинувачуваному не заплатили на будівництві, де він працював до вчинення крадіжки, й тому він не мав грошей, щоб дістатися додому. Відповідно, не отримавши кошти, молодик вирішив вдатися до крадіжки.

Крім того, суддя зауважив, що обоє обвинувачуваних ніколи не читали книжок, і дійшов висновку, що читання допоможе позитивно вплине на обох злодюжок.

У резолютивній частині вироку суддя визнав обох винними у крадіжці, призначив їм умовні терміни покарання - 3 роки позбавлення волі з іспитовим терміном в 1 рік.

Також суд зобов’язав їх прочитати вірш Тараса Шевченка "Минають дні, минають ночі…", романи "Пригоди Тома Сойєра", "Пригоди Гекльберрі Фінна" Марка Твена та "Біле Ікло" Джека Лондона.

Знову провал: Вихід росіян у відкритий космос довелося перервати через несправний скафандр

п’ятниця, 19 серпень 2022, 14:30

Російські космонавти Олег Артем'єв і Денис Матвєєв, які вийшли у відкритий космос для налаштування роботизованої руки ERA, змушені були повернутися на МКС достроково. Виною тому стало раптове відключення живлення скафандра Артем'єва, передають Патріот...

"Соромно в очі подивитися, г*ндон?": Кіркорова обклали матами під час відпочинку в Монако (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 12:42

Російський співак Філіп Кіркоров, який підтримав війну в Україні, зараз відпочиває в Монако. Серед білого дня на вулиці небайдужі жителі міста обклали його матами за проросійську позицію, інформують Патріоти України. Перехожий, побачивши Кіркорова, піш...