Оце так поворот: Жінку, яка нібито народила 10 дітей за один раз, забрали до психлікарні

Мешканка Південно-Африканської Республіки Госіаме Сітхоле, яка раніше стверджувала, що народила 10 дітей за один раз, потрапила до психіатричної лікарні. Про це пише IOL, передають Патріоти України.

За словами адвокати жінки, його підзахисну утримують в лікарні насильно. Також він розповідає, що вона збирається домагатися її звільнення через суд. Як повідомила Госіаме Сітхоле, персонал лікарні погано з нею обходиться: на неї кричали та навіть вдягли кайданки.

Водночас батько дітей Тебохо Цотеці, з моменту від'їзду Сітхоле в пологовий будинок, ні разу не бачив, ні її, ні новонароджених. Він обдзвонив кілька лікарень, але жоден з лікарів не зміг підтвердити факт народження 10 дітей за один раз. Згодом після заяви Цотеці про те, що його дружина бреше про існування дітей, 17 червня її затримала поліція в будинку родича.

Співробітники поліції відвезли жінку до психіатричної лікарні для проведення обстеження. Жінка каже, що далі буде приховувати місцеперебування дітей, і ніхто не змусить її розповісти, де вони. Окрім того, видання пише, що медична оцінка показала, що вагітності не було. Також це свідчить про брак фізичних рубців, які б підтвердили нещодавній кесарів розріз.

В Южноукраїнську під час відбою тривоги стався конфуз - з колонок заграла Леді Гага (відео)

неділя, 2 жовтень 2022, 8:23

У місті Южноукраїнськ Миколаївської області під час відбою повітряної тривоги трапився конфуз. Замість того щоб вимкнутися, сирени почали транслювати запальний трек співачки Леді Гаги, чим спантеличили містян, передають Патріоти України. Пісню Poker Fa...

"Проблема, яка всіх за*бала": Футболістка збірної Росії відверто висловилася про Путіна

неділя, 2 жовтень 2022, 0:41

Футболістка "Еспаньола" та збірної Росії Надія Карпова різко відреагувала на виступ президента Росії Володимира Путіна. Під час мітингу-концерту на Червоній площі на честь анексії українських територій ватажок Кремля пограв із публікою, змусивши її кри...