Оце так поворот: ЗМІ показали, як Зеленська на елітній машині їздить по Києву, перевищуючи швидкість (відео)


Перша леді та дружина президента України Володимира Зеленського Олена їздить на елітній іномарці, яку супроводжують десять охоронців. Згідно з декларацією глави держави за 2019 рік, на ній числиться куленепробивна машина марки Mercedes Benz S 500. Але першу леді возить особистий шофер з охороною, пише "Страна" .

Так, Зеленську супроводжує автомобіль бізнес-класу Toyota Camry і десять охоронців. Крім того, журналісти стали свідками того, як дружина президента ганяє по Києву.

Олена Зеленська їздить на елітній іномарці

У будній день було помічено, як на Столичному шосе її машини розганялися до швидкості 114 км/год. Варто відзначити, що на цій ділянці дозволено їздити тільки 50 км/год, а з 1 листопада – 80 км/год.


Джерело: Страна

Заграву видно здалеку: У Росії на заводі "Роснафти" прогримів потужний вибух (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 20:16

На місці працює 4 розрахунки пожежників. Займанню присвоєно четвертий ранг складності. У понеділок, 25 січня, на одному з підприємств "Роснефти" в російському місті Уфі стався вибух ємностей із синтетичним спиртом, які згодом загорілися. Повідомляється...

Хіти тижня. Росія проти Ху*ла: У Читі ОМОН відмовився розганяти мітинг (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 20:00

23 січня прихильники Навального у багатьох містах проводять всеросійські акції протесту, вони вимагають звільнити політика з-під арешту. У російському місті Чита співробітника ОМОНу відмовився розганяти мітинг. Про це повідомляє команда Навального у св...