Оце так розійшовся! Чоловік став батьком 151 дитини і не планує зупинятися - хоче 17-ту дружину

У Зімбабве місцевий 66-річний житель Мішек Ньяндоро має 16 дружин і 151 дитину. Про це пише Daily Mail, передають Патріоти України.

Cвою полігамну сім'ю він почав створювати ще у 1983 році. Остання весілля Ньяндоро відбулося у 2015 році. На цьому чоловік не має наміру зупинятися. Він одружиться на своїй 17-й нареченій взимку і сподівається мати 100 дружин і 1000 дітей до смерті.

Ньяндоро ніде не працює і стверджує, що його постійна робота — "задовольняти своїх дружин". Він запевняє, що дотримується суворого секс-графіка чотири рази на ніч.

"Я йду до спальні згідно з розкладом. Я задовольняю одну дружину і переходжу в сусідню кімнату. Це моя робота. У мене немає іншої роботи", — каже чоловік.

У свою чергу дружини готують, прибирають і також виконують всі його бажання. "Кожна з дружин щосили намагається готувати найсмачнішу їжу. Я їм тільки те, що мені подобається, а несмачні страви викидаю", — хвалиться Ньяндоро.

Тільки за останні шість років у чоловіка народилися 22 спадкоємці. Крім того, наявність стількох дітей вже приносить свої плоди. Ті підтримують батька фінансово і дарують йому подарунки. Чоловік видав заміж 13 дочок і одружив 23 сина. Деякі хлопці пішли по стопах батька і завели по кілька дружин. Сім'я в основному веде сільське господарство на 93 гектарах землі, яку багатоженцеві недавно виділив уряд.

"Нашу музику все одно багато хто слухає": Російський репер Face розповів, як ставиться до українців (відео)

вівторок, 15 червень 2021, 23:00

Російський репер Face (Іван Дрьомін) заявив, що політичні розбіжності між державами не повинні якимось чином впливати на відносини між народами цих країн. Артист додав, що йому подобається, як українські шанувальники реагують на нього, і як приймають н...

Україні не дуже пощастить?: Суперкомп'ютер спрогнозував результати Євро 2020

вівторок, 15 червень 2021, 22:16

Суперкомп'ютер спробував спрогнозувати результати чемпіонату Європи та переможця. Якщо вірити цим прогнозом - збірна України вилетить ще задовго до фіналу, передають Патріоти України. У групі А фаворитом стане Італія, на другому місці - Туреччина, на т...