Оце так! Шкарлет зробив помилку... в заяві про відставку з посади міністра освіти і науки

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет написав заяву про відставку. У мережі помітили, що чиновник допустив помилку у власному прізвищі. Фото заяви Шкарлета опублікував в Facebook голова Верховної Ради Руслан Стефанчук,, передають Патріоти України.

"Три заяви з проханням прийняти відставку надійшли до Верховної Ради України. Від Міністра освіти і науки України Шкарлета с.м. від Міністра зі стратегічних галузей промисловості України Рябікіна П. Б. від Віце-прем'єр-міністра України – Міністра цифрової трансформації України Федорова М. А.", – повідомив Стефанчук.

За його словами, всі заяви будуть розглянуті, відповідно до закону, на найближчому пленарному засіданні. Користувачі мережі звернули увагу на заяву Сергія Шкарлета - на знімку заяви, написаної від руки, видно, що міністр написав "Шарлета" замість Шкарлета в шапці документа.


Українцям помітно підвищили пенсії: Гетьманцев пояснив, чому така статистика не привід для радості

середа, 17 квітень 2024, 6:30

У першому кварталі 2024 року середня пенсія в Україні зросла на 9,6% (+505 грн) порівняно з аналогічним періодом минулого року, досягнувши 5743,3 грн. Незважаючи на це зростання, голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Дани...

Чемпіон чемпіонів: Представлено пояс, за який битимуться Усик і Ф'юрі

середа, 17 квітень 2024, 6:23

Самого звання абсолютного чемпіона світу у надважкій вазі буде недостатньо. Так вирішили у Всесвітній боксерській раді, і вигадали додаткову нагороду. . Президент WBC Маурісіо Сулейман представив пояс, який стоятиме на кону у бою від цієї організаці...