Оце так "схема": Аферисти переодягаються в жінок, знімають жертв на відео, а потім шантажують "пікантними" кадрами

Аферисти в Китаї переодягаються в жінок, знімають голих чоловіків-жертв онлайн, а потім шантажують, виманюючи гроші. Злочин став настільки поширеним у Китаї, що поліції довелося зробити офіційне попередження чоловікам у всій країні. Про це пише Daily Star, передають Патріоти України.

"Чоловіки, не знімайтеся онлайн голими. За цим може ховатися шахрайство", - попередила китайська поліція. Поліція показала ефектне відео перетворення спокусливих жінок на чоловіків. На відео - молода приваблива жінка лише в бюстгальтері й трусиках. Потім вона крок за кроком стає чоловіком, знімаючи маску, штучні груди й шкіру. Кліп, спочатку опублікований поліцією в провінції Чжецзян, поширили в китайській соцмережі Weibo.

Поліція попередила, що шахраї завдяки переконливому маскуванню й записуванню на відео чоловіків збирають їхню особисту інформацію, яку потім використовують для крадіжки особистих даних і шантажу. Шахраї тижнями "розводять" жертв, перш ніж запрошують у "голі" чати й спонукають завантажити те, що має вигляд додатку для відеочату, а насправді є вірусом. Він призначений для збирання списку контактів їхніх телефонів та електронної пошти.

Морози в Україні досягнуть -22°: Синоптик розповів, де буде найхолодніше

вівторок, 7 лютий 2023, 10:24

В Україні цього тижня встановиться зимовий характер погоди з невеликими, місцями помірними опадами у вигляді снігу. Про це розказав синоптик Ігор Кібальчич, передає "Метеопрог", передають Патріоти України. За його даними, температура повітря буде на 1-...

"В один момент прийде ця бажана свобода": Ченці гори Афон озвучили передбачення для України

вівторок, 7 лютий 2023, 9:58

Ченці гори Афон зробили передбачення для України та заявили, що щодня надсилають нашій країні "зброю" - молитви. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України. "Від початку війни ми всі молимося за Україну, зараз правосуддя на її боці. Я вір...