Оце так тролінг: У Болгарії замість пам'ятника комуністичному вождю поставили чорну мумію (відео)

У Болгарії замість памятника місцевому комуністичному вождю поставили мумію, передають Патріоти України.

У часи Радянського Союзу Георгія Димитрова вважали болгарським Леніним, навіть звели у центрі Софії мавзолей. Але нещодавно споруду знесли.

Один із місцевих художників вирішив збудувати на місці будівлі чотириметрову мумію чорного кольору, яка в руках тримає серп та молот.

За словами автора Андрея Врябчева, це нагадування для усіх, що комунізм не помер, а радше муміфікований всередині кожного з нас і передається через ідеї у суспільстві.

Георгія Димитрова в часи Радянського Союзу вважали болгарським Леніним, навіть мавзолей звели в центрі Софії. Але нещодавно споруду знесли. Один із місцевих художників вирішив збудувати на місці 4-метрову мумію чорного кольору, в руках вона тримає серп та молот.

"Мене люблять із будь-якою вагою": 250-кілограмовий син Нікаса Сафронова поділився секретами зваблювання жінок

середа, 23 вересень 2020, 0:21

Музикант закликає ставитися до жінок із повагою та не наділяти їх якимись дивними якостями у власній уяві. Син російського художника Нікаса Сафронова піаніст Лука Затравкін, який зламав басейн в Туреччині, поділився своїми секретами зваблювання жінок, ...

З архіву ПУ. Апокаліпсис сьогодні: Мережу вразило відео нічного Донецька

вівторок, 22 вересень 2020, 23:55

Місто за період окупації стало "мертвим"... У мережі опубліковано відео прогулянки пізно ввечері по пустельному окупованому Донецьку. Запис опублікував відомий блогер Стіг Барді у себе на каналі в YouTube, передають Патріоти України 3 вересня 2019 року...