Оце так! У Британії банк помилково перерахував клієнтам 130 млн фунтів

У Великій Британії банк Santander помилково відправив клієнтам 130 мільйонів фунтів стерлінгів. Про це інформує Mirror, передають Патріоти України.

Гроші отримали близько 75 тис. людей і компаній. Помилка сталася, коли разові та регулярні платежі з 2000 рахунків корпоративних клієнтів були здійснені двічі. Платежі включали заробітну плату або гроші від постачальників. Другий платіж помилково був здійснений безпосередньо з власних резервів банку.

Банк побоюється, що деякі люди, які отримували платежі двічі, вже витратили гроші, тому повернути готівку буде важче. Завдання ускладнює те, що більша частина грошей надійшла на рахунки конкуруючих до Santander банків. Вони неохоче повертають кошти. Santander не тільки спілкується з конкурентами, але й намагається звернутися безпосередньо до деяких клієнтів, щоб повернути гроші. Повідомляється, що частину готівки вже вдалося повернути, але скільки саме — не уточнюється.

"Ми будемо наполегливо працювати з багатьма банками у всій Британії, щоб виправити повторювані транзакції протягом найближчих днів" — заявили у фінустанові.

Поліція підозрює колишнього хлопця: В Італії вбили 23-річну українку (фото)

неділя, 29 січень 2023, 13:27

Зазначається, що вбивство українки могло трапитися у квартирі, в якій вона жила разом із хлопцем на ім’я Дмитро Стратан. У поліції вважають, що молдаванин "зарізав Яну та заховав її тіло". Нині його тримають під вартою у в'язниці округу Мантуї, однак ч...

Українська модель Хлистун поскаржилася на провокації журналістки із Росії

неділя, 29 січень 2023, 13:14

Українська модель Даша Хлистун розповіла, як російська журналістка намагалася поговорити з нею у Франції, де зараз проходить Тиждень моди. За її словами, дівчина знала, що вона з України і, ймовірно, намагалася за її рахунок підняти активність на своєм...