Оце так! У Ґданську судили 44-річного українця за шпигунство на користь Росії

У Польщі 44-річний українець шпигував на користь Росії. Районний суд Гданська засудив його до одного року позбавлення волі за шпигунство. Про це пише Onet.pl, передають Патріоти України.

За даними слідства, чоловік, перебував у Польщі від січня по березень 2023 року (його затримали у березні). За даними слідства, 44-річний громадянин України збирав інформацію про критичну інфраструктуру краю. Поморського та Куявсько-Поморського воєводств та про діяльність служб і органів, відповідальних за безпеку.

Отриману інформацію він передав російській спецслужбі. Слідчі встановили, що чоловіка схилили до шпигунської діяльності у Польщі. Наприкінці серпня прокуратура висунула йому звинувачення у шпигунстві на користь російської розвідки.

Новий скандал: На Закарпатті жінки напали на військових (відео)

п’ятниця, 19 квітень 2024, 19:14

19 квітня на Закарпатті стався черговий конфлікт між місцевими жителями та представниками Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП). Про ситуацію розповіли у Закарпатському обласному ТЦК, передають Патріоти України. Там ...

В Україні змінюються умови військового обліку: Що тепер чекає на чоловіків

п’ятниця, 19 квітень 2024, 18:56

В Україні відбудуться зміни в умовах військового обліку завдяки новому закону про мобілізацію. Зокрема, чоловіки повинні будуть уточнити свої військово-облікові дані без очікування повістки. Крім того, запрацював єдиний реєстр "Оберіг" - там міститься ...