
З 27 травня в Миколаєві буде зменшена кількість комунальних автобусів на маршрутах. Проблема виникла через мобілізацію, і як наслідок, нестачу водіїв. Про це під час брифінгу повідомив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.
"Тобто, автобуси будуть стояти, а керувати ними нема кому", - розповів він. Як зазначив Сєнкевича, вранці 21 травня на маршрути вийшли 39 тролейбусів, 27 трамваїв та 22 автобуси. "У нас є ще додаткові одиниці транспорту, але людей на них нема. Тобто, ця цифра - 22, могла б бути більшою", - констатував мер.
За словами Сєнкевича, мобілізованих водіїв можна було б замінити водіями-жінками, але вони не хочуть працювати на автобусах, хоча охоче сідають за руль трамвая.
"Жінки-водії радо йдуть працювати на трамвай, дещо так із пересторогою - на тролейбуси й не хочуть працювати на автобусах. Хоча чесно кажучи, мені незрозуміло, яка відмінність тролейбуса від автобуса? Навіть у тролейбусі важче працювати, ніж в автобусі, бо він прив’язаний до контактної мережі", - дивується мер.
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...