Оце так: У супермаркетах Луцька торгують консервами з невизнаного Придністров'я

У Луцьку в супермаркетах “Сільпо” продають консерви, виробник яких розташований у столиці невизнаної республіки Придністров'я, яку контролює Росія. Про це повідомляє видання ВСН, передають Патріоти України.

На полицях супермаркетів продається продукція, яка виготовлена у місті Тирасполь на заводі консервів дитячого харчування. Щоправда на етикетці вказано країною походження Молдова, а назва міста написана з помилкою — Тираспіль.

Тирасполь є столицею самопроголошеної невизнаної держави Придністровська Молдавська Республіка, яка не контролюється Молдовою і там розташовані російські окупаційні війська.На сайті заводу, до слова, адресою вказана теж країна Молдова.

Проте, ще у 2021 році пресслужба президента Придністров'я публікувала сюжет про візит очільника цієї невизнаної республіки Вадима Красносельського на тираспольський завод консервів дитячого харчування.

В адміністрації супермаркету кажуть, що навіть не зауважували того, що виробник — у Придністров'ї. “Адміністрація навіть не бачила цього. Ми передамо цю інформацію менеджерам, щоб подивилися більш детальніше”, — каже адміністрація магазину. Імпортує продукти в Україну ТОВ “Дистреко”, яке зареєстроване в Одесі.

Можливі проблеми зі здоров’ям та технікою: Названо дати магнітних бур у грудні

субота, 2 грудень 2023, 17:28

В останній місяць року земляни будуть спостерігати кілька магнітних бур, які можуть позначитися на здоров'ї людей та роботі електротехніки. Про це свідчать дані ресурсу Meteoagent, передають Патріоти України. Як відомо, магнітні бурі — це коливання маг...

Спочатку побив до смерті: На Львівщині чоловік розчленував тіло жінки у ванній кімнаті

субота, 2 грудень 2023, 15:29

У Львівській області 40-річний чоловік жорстоко забив до смерті 50-річну жінку, а потім розчленував її у ванній кімнаті. Про це повідомила пресслужба Львівської обласної прокуратури, передають Патріоти України. За даними слідства, жорстоке вбивство ста...