Захисник донецького "Олімпіка" та юнацької збірної України Ігор Снурніцин відвідав окупований Донецьк Дане фото з'явилось в Інстаграм донецького "Олімпіка", повідомляють Патріоти України.
Футболіст сфотографувався на в'їзді на територію СК "Олімпік".
Ігор Снурніцин народився у Докучаєвську. Займався футболом у донецькій академії "Олімпік-УОР", а після початку війни на сході України перебрався до Миколаєва, де продовжив опановувати ази футболу в місцевому "Торпедо-ВУФК". З 2015 року залучався до юнацьких збірних України різних вікових груп. 2017 року брав участь у юнацькому чемпіонаті Європи серед 17-річних.
Після закінчення академії, перейшов до лав донецького "Олімпіка". У Прем'єр-лізі дебютував 15 квітня 2018 року в поєдинку з "Олександрією", вийшовши у стартовому складі та провівши на полі усю гру. За декілька днів потому керівництво "Олімпіка" уклало зі Снурніциним новий 5-річний контракт. Влітку 2018 року разом з юнацькою збірною України вирушив на чемпіонат Європи серед 19-річних до Фінляндії.
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...