Оце так вимоги! Стюардесам Emirates заборонили товстішати: за всім стежить "поліція ваги", а навіть за +2 кг скорочують зарплату

Стюардеси авіакомпанії Emirates поскаржилися на те, що їм заборонили товстішати. За зайві кілограми бортпровідникам скорочують зарплату та навіть відсторонюють від польотів, передають Патріоти України.

36-річна співробітниця екіпажу Карла Бейсон, яка пропрацювала в авіакомпанії дев'ять років і пішла з Emirates у 2021 році, розповіла виданнюInsider, що часто була свідком того, як її колеги отримували попередження про штрафи через надмірну вагу.

Крім того, за її словами, у бортпровідники не беруть людей із видимими татуюваннями. Її колега Мая Дукарік розповіла про "поліцію ваги", яка іноді зупиняла членів екіпажу в аеропортах та не допускала до рейсу через зайві кілограми. Для того щоб зберігати стрункі фігури своїх працівників, компанія запустила спеціальну програму управління вагою. До неї входили дієти та вправи, результат яких згодом оцінював відділ кадрів.

Будь-якої миті у програмі налічувалося від 150 до 25 000 членів екіпажу.Ще одна стюардеса з десятирічним стажем Дуйгу Караман була змушена покинути роботу через анонімного колегу, який постійно скаржився на те, що вона "важка". Дівчина три роки працювала над своєю фігурою, але через два кілограми зайвої ваги була змушена піти з компанії.Виданню The Mirror вона розповіла, що відділ харчування розробив дієту для бортпровідників. Однак вона не містила нічого особливого.

"Вони дають вам аркуш паперу формату А4, на якому просто написано: "Не їжте рис, не їжте хліб". Якось так. Це були речі, які всі знають, наприклад, регулярний сон, який неможливий через роботу", – сказала Дуйгу. Також, за її словами, співробітники мали пропрацювати рік з необхідною вагою, перш ніж їх приберуть із програми, а коли вони набирали один або два кілограми, їх повертали на нуль місяців.

"Коли на 100% довіряєш ЗСУ": Мережу розсмішило відео з собакою, яка спить під "звуки сирен"

четвер, 26 травень 2022, 18:32

Користувачів мережі розсмішило нове відео з песиком, який просто неба спить нібито під звуки сирен. Автори допису відзначили, що чотирилапий улюбленець наскільки довіряє Збройним силам України, що не боїться навіть ракетних ударів, передають Патріоти У...

Російський солдат пограбував квартиру в Ірпені та залишив своє фото "на пам'ять" господині

четвер, 26 травень 2022, 17:22

Російські військові в Україні відзначилися не тільки тотальною жорстокістю, а й дурістю. Один з солдатів армії РФ пограбував квартиру в Ірпені та залишив господині своє фото. Про це власниця житла Валерія розповіла в коментарі "Українській правді", пер...