Оце так: Жан Беленюк програв колишньому росіянину у чвертьфіналі чемпіонату Європи з боротьби

У понеділок, 12 лютого, стартував чемпіонат Європи з боротьби, який триває в Румунії, передають Патріоти України. У першій стадії змагань українець Жан Беленюк здолав румуна Ніка Самуеля Ожога (3:1).

У чвертьфіналі Беленюк зустрівся з росіянином Олександром Комаровим, який з літа минулого року представляє Сербію. Жан програв супернику — 1:3.

Зазначимо, що Беленюк на чемпіонатах Європи виграв п’ять медалей — три золоті та дві бронзові. Також Жан — олімпійський чемпіон Токіо-2020.

Парламентський комітет схвалив звільнення від призову деяких категорій громадян: Кого стосується

четвер, 29 лютий 2024, 17:44

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки схвалив звільнення низки категорій осіб від призову під час мобілізації. Про це в коментарі "Укрінформу" повідомив нардеп від "Голосу" Роман Костенко, передають Патріоти України. ...

В Україні оновили застосунок "Повітряна тривога": Ігнат розповів про важливу функцію

четвер, 29 лютий 2024, 17:25

Оновлений застосунок "Повітряна тривога" дозволить українцям отримувати додаткову інформацію про ракетну загрозу в їхньому регіоні. Про це розповів речник Командування Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону 29 лютого, передають Патріоти Укр...