
Поблизу Кривого Рогу українські військові взяли в полон уродженця Горлівки, який воює на стороні російських окупантів. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"Неподалік Кривого Рогу взято в полон одного орка. Уродженець Горлівки, має паспорт "ДНР". Деморалізований, голодний, просив їсти. Це все, що треба знати про "другу армію світу", - зазначив Лукашук.
Вдень ворог з території Херсонщини обстріляв село у Криворізькому районі. Ніхто не постраждав, частково зруйнувалося приватне домоволодіння. Снаряд потрапив в комунікації, тому в селі зникло світло та газ, однак все вже відновили.
Ввечері окупанти обстріляли околиці Зеленодольска, ніхто з місцевих жителів не постраждав. "В цілому ситуація на Дніпропетровщині контрольована. Посилюємо позиції в Дніпропетровській області. ЗСУ, Нацгвардія, тероборона на місцях, всі на захисті спокою в області. Російських військових на нашій землі немає", - відзначив Лукашук.
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...