
Поблизу Кривого Рогу українські військові взяли в полон уродженця Горлівки, який воює на стороні російських окупантів. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"Неподалік Кривого Рогу взято в полон одного орка. Уродженець Горлівки, має паспорт "ДНР". Деморалізований, голодний, просив їсти. Це все, що треба знати про "другу армію світу", - зазначив Лукашук.
Вдень ворог з території Херсонщини обстріляв село у Криворізькому районі. Ніхто не постраждав, частково зруйнувалося приватне домоволодіння. Снаряд потрапив в комунікації, тому в селі зникло світло та газ, однак все вже відновили.
Ввечері окупанти обстріляли околиці Зеленодольска, ніхто з місцевих жителів не постраждав. "В цілому ситуація на Дніпропетровщині контрольована. Посилюємо позиції в Дніпропетровській області. ЗСУ, Нацгвардія, тероборона на місцях, всі на захисті спокою в області. Російських військових на нашій землі немає", - відзначив Лукашук.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...