Оцінила не відразу: Велосипедист-екстремал інсценував жорстке падіння, щоб зробити пропозицію коханій (відео)

Закоханий велосипедист по імені Б'єнвенідо Агуадо вирішив зробити пропозицію своїй коханій дівчині Марті, але довго не міг придумати як. Потім він згадав, що в Мексиці намічається фрірайд-фестиваль, де він на своєму велобайку братиме участь. Так народився його суперплан, передають Патріоти України.

Підмовивши своїх друзів, екстремал інсценував жорстке падіння. Хлопець стрибає з трампліну, потім лягає на землю, зображуючи муки. У цей момент хлопці, які в курсі того, що відбувається, починають кликати Марту, яка знаходилася поруч й знімала стрибок.

Дівчина різко зривається та піжить до "пораненого" коханого. Вона схиляється над ним, щоб перевірить його стан, але в цей момент Б'єнвенідо несподівано схоплюється, встає на одне коліно й дістає каблучку.

Березня відразу була в шоці від того, що відбувається, вона впала на землю, взявшись руками за голову. Але потім, коли усвідомила, що їй зробили пропозицію, її гнівні емоції змінилися на безмежне щастя.

Прискіпливо дивимось на взуття та русизми: Мовознавець розповів, якими термінами краще замінити розмовні "полусапожки", "тапочки", "шльопанці"

неділя, 11 червень 2023, 2:35

Вчитель та мовознавець Олександр Авраменко у своєму експрес-уроці з української мови розповів, як правильно називати різні види взуття. "Почнемо із туфлів. Туфлі – це різновид взуття, що закриває ногу до щиколотки. Їх носять як чоловіки, так і жінки. А...

Україна - курва... Росія краще. Росія сильніша»: У Чехії дівчинку затратили та заплювали однокласники через те, що та українка (відео)

неділя, 11 червень 2023, 1:45

На цькування дівчинки відреагували в посольстві України, підключилась місцева поліція. В одній зі шкіл міста Опочне виник серйозний скандал, пов’язаний з нашою країною. Так, дитині з України, яка наразі вчиться у цьому освітньому закладі, плюнули в обл...