"Отстой" рівня "Сватів", або Коли пропагандисти беруться за справу: Трейлер російської кіновідповіді "Чорнобиль" на серіал НВО розгромили в мережі (відео)

У російській версії головний герой "КГБшник", який намагається запобігти теракту ЦРУ - вибуху на Чорнобильській АЕС.

Російський режисер Олексій Мурадов на зйомках. Фото: PhotoXPress.

Трейлер фільму "обплювали" навіть росіяни. В Інтернеті ажіотаж через російського "Чорнобиля", передають Патріоти України.

Найгірші побоювання про новий кінотвір росіян підтвердилися. Відповідь Москви на культовий британський серіал "Чорнобиль", очевидно, "проб'є дно". Це видно по трейлеру російського фільму, який днями оприлюднили в Мережі. Варто зазначити, що росіяни взялися знімати "Чорнобиль" через те, що американці в своєму серіалі показали радянську владу не з кращого боку. У російській версії головний герой "КГБшник", який намагається запобігти теракту ЦРУ - вибуху на Чорнобильській АЕС. Творці цього кінотвору обіцяють показати всю правду про трагедію, що вельми сумнівно. У соцмережах не сумніваються, що це буде чергове пропагандистське кіно, мета якого - "промити мізки" росіянам.

"Тот неловкий момент, когда у британцев антураж в фильме про СССР получился лучше, чем у страны, которая этим СССР была", - пишуть росіяни.

"С художественной точки зрения это полный провал. С документальной наверняка будет отсебятины еще больше, чем в сериале от HBO. Похоже, единственную цель, которую достигнет этот сериал, - это распил госбюджета. Ну что же, не в первый раз, да и явно не в последний", - заявили глядачі.

"После HBO это смотрится как (кто-то в комментариях писал) сериал "Сваты", - зазначають коментатори.

"Очередная работа для БэдКомидиана", - передбачають користувачі Мережі новий розгромний огляд від улюбленого блогера-кінокритика.

"Ох и го**о! А это всего лишь трейлер! Каким же го**ищем будет сам фильм? Что такое актерская игра, они просто не знают. Лучше просто не показывать! ЭТО ГО**ОДНО!" - констатували в Інтернеті.

Хіти тижня. "Якщо він хоче бійки...": Ілон Маск відповів на погрозу Джонні Деппа відрізати йому геніталії

субота, 8 серпень 2020, 1:00

Актор повірив у чутки, що Ембер Херд зраджувала йому із Маском? Під час слухань у Високому суді Лондона зачитали листування Джонні Деппа з його другом. Актор, зокрема, обіцяв відрізати Ілону Маску геніталії. "Якщо Джонні хоче бійки в клітці, просто дай...

Хіти тижня. "Втеча з Шоушенка, запорізька версія": Мати ув'язненого вирила 13-метровий тунель для втечі сина-вбивці (фото)

субота, 8 серпень 2020, 0:35

Тепер у жінки є всі шанси зустрітися з сином по той бік паркану. У Запоріжжі жінка викопала тунель триметрової глибини довжиною близько 10 метрів для втечі з в'язниці сина, засудженого за вбивство. Відповідні фото опублікували в Instagram "Це Запоріжжя...