Ожиріння викликають всього три фактори: Як просто і легко схуднути - головні секрети

Багато захворювань і різні проблеми можуть завдати серйозного удару серцево-судинній системі людини. Скупчення жиру в організмі може викликати розвиток атеросклерозу і утворення тромбів. І багато в чому винні продукти, які ми вживаємо, передають Патріоти України.

Фахівці назвали три важливі фактори, які призводять до ожиріння і проблем зі здоров'ям. Як показують дослідження, серйозну небезпеку для здоров'я несуть тільки три продукти. Саме вони призводять до швидкого нарощування жирової маси. Жир безпосередньо впливає на печінку і кишечник.

При порушенні обміну речовин, яке викликане надлишком жиру в організмі, порушується вироблення енергії. Це призводить до перевтоми, зменшується витривалість, з'являється сонливість.

Ставитися до такого стану байдуже не рекомендується і вчені назвали, з чим в раціоні попрощатися потрібно негайно:

  • Штучні підсолоджувачі, цукрозамінники
  • Рафіновані вуглеводи
  • Смажена їжа

Як відзначають вчені, штучні підсолоджувачі викликають прискорений синтез жирових відкладень.

До рафінованих вуглеводів відносяться: цукор, мед, сироп, торти, тістечка та інші солодощі. Такі продукти призводять не тільки до жирових відкладень, але і до накопичення поганого холестерину.

Путін заговорив про свого наступника і сказав, кого готовий підтримати

понеділок, 14 червень 2021, 18:12

Президент Росії Володимир Путін допускає, що його наступником може стати людина, яка критично ставиться до нього. Чинний президент готовий підтримати того, хто відданий країні. Про це він заявив в інтерв'ю американському каналу NBC, текст опублікований...

У Києві скандальна блогерка в прямому ефірі вживала "білий порошок" і алкоголь

понеділок, 14 червень 2021, 17:57

Київська блогерка, що відома під ніком "ttiisshhiinnaa", яка раніше влаштувала погром номера в готелі, записала чергове скандальне відео. На ньому мешканка Києва прийняла якийсь білий порошок, передають Патріоти України. На відео, яке було розміщене в ...