"Пачєму ви рускіх нє пускаєтє без "Слава Украінє?!": Власник популярного бару у Тбілісі поставив на місце "харошую рускую" Ксенію Собчак

Власник бару Dedaena заявив, що не пустить до закладу московську провокаторку Собчак, бо та голосувала за Путіна, а решті громадян Росії хто не проти вторгнення в Україну тут теж нема чого розважатися, вважає грузин

Російська телеведуча та блогерка Ксенія Собчак прийшла до бару Dedaena у Тбілісі, який уже здобув серед росіян славу «найбільш русофобського» закладу, і не змогла потрапити до закладу. Собчак оприлюднила запис своєї розмови з власником бару Дато Лапаурі.

Російська блогерка розповіла, що співробітники грузинського бару Dedaena просять усіх росіян перед входом до закладу заповнити анкету, в якій потрібно засудити війну РФ проти України Україні. Також у документі від росіян вимагають підтвердити, що вони не голосували під час виборів за нинішнього главу держави Володимира Путіна. Інакше їх не пустять до закладу.

Біля бару телеведуча зустрілася з його власником і посперечалася з ним через анкету. Вона намагалася аргументувати свою позицію тим, що таке ставлення до росіян з боку власника бару є дискримінацією за національною ознакою. Однак Дато Лапаурі з нею не погодився. Він нагадав, що значна частина території Грузії перебуває під російською окупацією, тому, за словами власника закладу, росіянам не варто розраховувати у Грузії на теплий прийом.

«Як вам здається, виділяти росіян як націю в окрему категорію – це хіба правильно? Чи можна людей за національною ознакою кудись не пускати?» – спитала Собчак у власника бару.

Той своєю чергою говорив із Собчак англійською мовою – він пояснив, що російську мову розуміє, однак не говорить нею.

«Ну, це ж загальноприйнята норма в усьому світі, що є візи, це нормально, комусь дають візи, комусь ні», – сказав власник закладу.

Після цього Собчак навела аргумент, що такий підхід до роботи з клієнтами, як у барі Dedaena щодо росіян, є неприйнятним у цивілізованому світі. Вона навела приклад – якби євреїв не пускали у якийсь із закладів Німеччини, чи працював би такий заклад. На що Дато Лапаурі відповів, що не бачить зв'язку між євреями у Німеччині та росіянами в Грузії.

Власник бару також додав, що Собчак «у будь-якому разі» не пустили б до закладу, бо вона голосувала на президентських виборах за Путіна. У свою чергу пропагандистка уточнила, що віддала голос за політика у 2000 році, коли той висувався на перший термін, а не пускати розважатись росіян тільки за те, що вони не проти вбивств та окупації армією Путіна України та Грузії, вважає неправильним.

Народний синоптик попередив українців про сильні снігопади та зливи: Коли очікувати

понеділок, 5 грудень 2022, 19:49

До України йде відчутне потепління з сильними снігопадами та зливами. Про це попередив народний синоптик Станіслав Щедрін, передають Патріоти України. Так, за його словами, така погода очікується в країні вже від 7 грудня. "Від 7 грудня до України почн...

Перед смертю жінку зґвалтували: Cпливлли моторошні подробиці вбивства окупантами родини з дітьми на Запоріжжі

понеділок, 5 грудень 2022, 17:49

Російські окупанти розстріляли батьків та їхніх двох малолітніх дітей у селищі Комиш-Зоря. Жінку росіяни зґвалтували та задушили. Про це повідомляє "РІА Мелітополь", передають Патріоти України. Вбивство мирних жителів сталося 17 листопада в селищі Коми...