
В інтернеті опублікували сумні фотографії Києва на одній із залізничних станцій. Про це повідомляють в групі "Чарівний Київ" в Facebook, передають Патріоти України.
"Пакистан? Камбоджа?", - написали в мережі. Однак знімки зробили на станції поїздів "Зеніт", яка розташована недалеко від станції метро Почайна.



Користувачі мережі прокоментували фотографії та навіть розмістили карту з відміткою, де вони були зроблені.

Матеріал американського журналіста Крейга Сауерса про старовинний український напій контабас здобув перемогу на престижній премії James Beard Awards. Цей текст отримав нагороду в категорії The Journalism Awards, передають Патріоти України з посиланням ...
Крихітні кристали, що містяться в метеориті, розповіли про приховану епоху в історії руйнівних зіткнень у Сонячній системі. Частинки дуже малі, їх неможливо розгледіти без мікроскопа, але вчені під керівництвом планетолога Керолін Кроу з Університету К...