"Пам'ятаю, як мама в медпункт несла. Шрами досі залишилися на тілі": Винник розповів, як ледь не загинув у дитинстві (відео)

Український співак Олег Винник в інтерв'ю засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону розповів, як його мати кілька разів рятувала від смерті, повідомляють Патріоти України.

"[Роки в чотири] я встромив [кабель] у розетку. Узяв рукою так... Він мені стиснув руку – і я почав горіти. Усе: це дим, кров... Мама почула. І слава богу, вона додумалася вийняти кабель. І водночас у мами два класи школи: перший і другий. Круглою сиротою зросла. І мене врятувала. І я пам'ятаю, як вона мене в медпункт несла. Тече кров, ці всі справи. Шрами ці досі залишилися", – згадав Винник.

Співак зізнався, що вийняв цей кабель із телевізора. "Був відкритий задник. Знаєш, як ці телевізори старі, лампові: ми знімали кришку, тому що коли лампа пищить, її треба всунути [...] І ось я зрозумів уже сьогодні, що є моменти в житті доленосні: що хтось має бути біля тебе", – підсумував артист.

Другий небезпечний випадок стався з Винником, коли він катався на мотоциклі. "Я взяв у сусіда мотоцикл. У нас нова траса була. Цукровий завод у селі – Березинський цукровий завод. І дорогу простелили, новий міст... І я як дав на цьому "мінчаку"... І переді мною фари КамАЗа. я з дамби злітаю. Камазист мене дістав із-під мотоцикла. Зрозумів, що я живий, – ще й у табло дав [...] Я двічі зірки побачив. Приземлився м'яко. Ногу спалив. Він мене підняв. Дав зрозуміти, що я не маю рації. Я йому вдячний. І мама все-таки не допустила, щоб я купив мотоцикл. А потім, після того мотоцикла, коли мама дурниці вибила, – я замінив це – і почав грати на гітарі", – розповів він.

"Президент має негайно припинити це": У Росії вчителька вийшла на вулицю з плакатом проти війни на Донбасі

понеділок, 12 квітень 2021, 0:32

У місті Пскові в Росії педагог Ірина Мілютіна вийшла на площу в центрі міста з плакатом "Нет войне, Россия и Украина не враги". Про це повідомляє "Север.Реалии", передають Патріоти України. Вона заявила що вийшла на пікет, тому що вважає неприпустимими...

"Коронавірус - лохотрон!": У Миколаєві група людей увірвалася в магазин і стверджувала, що COVID-19 немає (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 0:20

У неділю, 11 квітня, в Миколаєві в магазин в центрі міста увірвалися група людей, які розповідали, що коронавірусу (COVID-19) існує. Відео з подією опублікувало Facebook-співтовариство "Вартові Еспрессо". Люди були без захисних масок на обличчі і не за...