Пандемія коронавірусу: "Маска краще захистить від COVID-19, ніж вакцинація", - головний епідеміолог США

При неухильному носінні масок, коронавірус можна зупинити протягом 6-12 тижнів.​

Головний епідеміолог Сполучених Штатів Америки Роберт Редфілд акцентує увагу на тому, що маска надасть кращий захист від COVID-19, ніж вакцинація. Свою заяву Редфілд зробив в ході слухань, що проходять в комітеті сенату Сполучених Штатів Америки, передають Патріоти України з посиланням на CNN.

На його думку, маска є дуже важливим засобом захисту здоров'я. Особливо маска захистить під час боротьби з гострим інфекційним захворюванням - коронавірусом.

Маска більш гарантовано зможе захистити від COVID-19 в порівнянні з прийняттям вакцини від коронавіруса. Імуногенність може становити 70%. В такому випадку вакцина може не захистити від інфікування, а ось маска зможе дати рішучу відсіч. Таку думку висловив головний епідеміолог США.

Вакцина від коронавіруса стане вільною в доступі восени майбутнього року. У малій кількості така вакцина може з'явитися вже в цьому році. При неухильному носінні масок, коронавірус можна зупинити протягом 6-12 тижнів.

Хіти тижня. Скрепне бабло "не пахне"? Українська співачка-зрадниця приїхала в Київ "подихати рідним повітрям"

субота, 24 жовтень 2020, 18:00

Два роки тому співачка переїхала до країни-агресора. «За три дні до дня народження захотілося подихати рідним київським повітрям, побродити по вуличках, підвести підсумки і підготуватися до нового стрибка», - зазначила вона у підписі до знімків. За шіс...

"Приречені": Названо знаки Зодіаку, з якими дуже важко побудувати стосунки

субота, 24 жовтень 2020, 17:28

З деякими знаками Зодіаку будувати стосунки складніше, ніж з іншими, через властиві їм риси характеру. Астрологи назвали трійку знаків Зодіаку, над стосунками з якими вам доведеться істотно попітніти, передають Патріоти України. Діва не підпускає до се...