
Головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я України, Віктор Ляшко заявив, що вже 172 медичних працівника заразились коронавірусною хворобою. Про це він розповів в ефірі "Сніданку з 1+1", передають Патріоти України.
Ведуча запитала, скільки медиків захворіли на коронавірус по всій Україні. "Наразі у 172 медикам встановлено діагноз коронавірусна інфекція, який підтверджений лабораторно. Це велика цифра, але питання в тому, що медики у всіх країнах - це перші люди, які зустрічаються з хворими, зокрема, і з коронавірусною хворобою, тому наше прохання до медиків зустрічати всіх, як потенційно інфікованих на коронавірусну хворобу", - заявив Ляшко.
За його словами, коли сімейні лікарі і бригади швидкої допомоги та лікарі інфікційних відділень зустрічають хворих з симптомами ГРВІ, то вони не думають про коронавірусну хворобу.
Український кінорежисер і кінопродюсер сербського походження Бата Недич помер у віці 64 років. Сумну звістку повідомили його близькі на сторінці режисера у Facebook, передають Патріоти України. . У повідомленні зазначається, що митець тривалий час бор...
Данія 25 червня подала законопроект, який позбавить українських чоловіків призовного віку права на тимчасовий захист у країні, передають Патріоти України . Законопроект подав міністр імміграції та інтеграції Данії Мортен Бедсков. Зміни внесуть до Спеці...