
Головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я України, Віктор Ляшко заявив, що вже 172 медичних працівника заразились коронавірусною хворобою. Про це він розповів в ефірі "Сніданку з 1+1", передають Патріоти України.
Ведуча запитала, скільки медиків захворіли на коронавірус по всій Україні. "Наразі у 172 медикам встановлено діагноз коронавірусна інфекція, який підтверджений лабораторно. Це велика цифра, але питання в тому, що медики у всіх країнах - це перші люди, які зустрічаються з хворими, зокрема, і з коронавірусною хворобою, тому наше прохання до медиків зустрічати всіх, як потенційно інфікованих на коронавірусну хворобу", - заявив Ляшко.
За його словами, коли сімейні лікарі і бригади швидкої допомоги та лікарі інфікційних відділень зустрічають хворих з симптомами ГРВІ, то вони не думають про коронавірусну хворобу.
З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...
Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...