
Штам коронавірусу Дельта, який вперше зафіксували в Індії, дістався України і до кінця літа витіснить інші варіанти інфекції. Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі телеканалу Україна, зазначають Патріоти України.
Глава МОЗ наголосив, що в такій ситуації пріоритетною залишається масова вакцинація населення.
Також він озвучив кроки щодо забезпечення інфікованих українців, в разі необхідності, кисневими концентраторами.
"Ми сьогодні інакше готуємо системи кисневого забезпечення. 700 мільйонів гривень були виділені на кисневі концентратори. І люди, які пройшли активну фазу, зможуть бути виписані і отримають концентратор від сімейного лікаря", - уточнив міністр.
Раніше у трьох жителів Закарпаття підтвердили зараження COVID-штамом Дельта. Ймовірно, інфекцію привіз із Санкт-Петербурга родич, який сам перехворів під час перебування в Росії.
30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...