
Штам коронавірусу Дельта, який вперше зафіксували в Індії, дістався України і до кінця літа витіснить інші варіанти інфекції. Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі телеканалу Україна, зазначають Патріоти України.
Глава МОЗ наголосив, що в такій ситуації пріоритетною залишається масова вакцинація населення.
Також він озвучив кроки щодо забезпечення інфікованих українців, в разі необхідності, кисневими концентраторами.
"Ми сьогодні інакше готуємо системи кисневого забезпечення. 700 мільйонів гривень були виділені на кисневі концентратори. І люди, які пройшли активну фазу, зможуть бути виписані і отримають концентратор від сімейного лікаря", - уточнив міністр.
Раніше у трьох жителів Закарпаття підтвердили зараження COVID-штамом Дельта. Ймовірно, інфекцію привіз із Санкт-Петербурга родич, який сам перехворів під час перебування в Росії.
Багато українців продовжують працювати, навіть попри те, шо отримують пенсійні виплати. Та постає запитання: якщо людині призначили групу інвалідності, то чи може вона отримувати і пенсію, і зарплату, якщо влаштується на роботу. Детальніше про це розпо...
У Львові лікарі врятували 101-річну пацієнтку з ішемічним інсультом. Їй провели тромболітичну терапію, спрямовану на розчинення тромбів усередині кровоносних судин. Наразі жінку вже виписали додому, повідомили в Університетській лікарні ЛНМУ імені Дани...