
Штам коронавірусу Дельта, який вперше зафіксували в Індії, дістався України і до кінця літа витіснить інші варіанти інфекції. Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі телеканалу Україна, зазначають Патріоти України.
Глава МОЗ наголосив, що в такій ситуації пріоритетною залишається масова вакцинація населення.
Також він озвучив кроки щодо забезпечення інфікованих українців, в разі необхідності, кисневими концентраторами.
"Ми сьогодні інакше готуємо системи кисневого забезпечення. 700 мільйонів гривень були виділені на кисневі концентратори. І люди, які пройшли активну фазу, зможуть бути виписані і отримають концентратор від сімейного лікаря", - уточнив міністр.
Раніше у трьох жителів Закарпаття підтвердили зараження COVID-штамом Дельта. Ймовірно, інфекцію привіз із Санкт-Петербурга родич, який сам перехворів під час перебування в Росії.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...