
Штам коронавірусу Дельта, який вперше зафіксували в Індії, дістався України і до кінця літа витіснить інші варіанти інфекції. Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі телеканалу Україна, зазначають Патріоти України.
Глава МОЗ наголосив, що в такій ситуації пріоритетною залишається масова вакцинація населення.
Також він озвучив кроки щодо забезпечення інфікованих українців, в разі необхідності, кисневими концентраторами.
"Ми сьогодні інакше готуємо системи кисневого забезпечення. 700 мільйонів гривень були виділені на кисневі концентратори. І люди, які пройшли активну фазу, зможуть бути виписані і отримають концентратор від сімейного лікаря", - уточнив міністр.
Раніше у трьох жителів Закарпаття підтвердили зараження COVID-штамом Дельта. Ймовірно, інфекцію привіз із Санкт-Петербурга родич, який сам перехворів під час перебування в Росії.
В Україні дедалі більше родових імен опиняються на межі зникнення. Деякі прізвища, які ще нещодавно зустрічалися в офіційних реєстрах, нині повністю зникли або залишилися лише у поодиноких носіїв, передають Патріоти України. Дослідники говорять про три...
У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....