
Штам коронавірусу Дельта, який вперше зафіксували в Індії, дістався України і до кінця літа витіснить інші варіанти інфекції. Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі телеканалу Україна, зазначають Патріоти України.
Глава МОЗ наголосив, що в такій ситуації пріоритетною залишається масова вакцинація населення.
Також він озвучив кроки щодо забезпечення інфікованих українців, в разі необхідності, кисневими концентраторами.
"Ми сьогодні інакше готуємо системи кисневого забезпечення. 700 мільйонів гривень були виділені на кисневі концентратори. І люди, які пройшли активну фазу, зможуть бути виписані і отримають концентратор від сімейного лікаря", - уточнив міністр.
Раніше у трьох жителів Закарпаття підтвердили зараження COVID-штамом Дельта. Ймовірно, інфекцію привіз із Санкт-Петербурга родич, який сам перехворів під час перебування в Росії.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...