Папуга допоміг розкрити вбивство 10-річної давності - злочинцеві довелося у всьому зізнатися

Чоловік, який вбив жінку майже десять років тому, був засуджений до довічного ув'язнення після того, як спливли нові докази від папуги, передають Патріоти України.

Нілам Шарма, дружина журналіста та редактора Віджая Шарми, була знайдена мертвою у своєму будинку 20 лютого 2014 року. Як виявилося, її вбивцею був племінник Ашу, пише IndiaToday.

Папуга вигукнув ім'я племінника Шарми і викликав підозру. Після цього Ашу зізнався у вбивстві Нілам і розповів, що в жорстокому вбивстві йому допомагав друг. У підсумку вони були засуджені до довічного ув'язнення. "Мої батьки хотіли, щоб Ашу повісили, і вся сім'я подала б петицію до Верховного Суду, щоб його покарали", - зізналася дочка вбитої жінки.

Каховське водосховище втратило понад третину води, попереду складний етап: В "Укргідроенерго" виступили із заявою

субота, 10 червень 2023, 10:44

Каховське водосховище втратило вже понад третину води, накопиченої завдяки весняному водопіллю, внаслідок підриву греблі, передають Патріоти України. Як повідомляє Укргідроенерго, станом на 06:00 10 червня рівень Каховського водосховища в районі Нікопо...

В Україні програму обміну старих ламп на LED значно розширили: Що потрібно знати - покрокова інструкція

субота, 10 червень 2023, 10:28

В Україні розпочався новий етап програми обміну старих ламп розжарювання на LED. Тепер безкоштовно отримати енергозберігаючі лампи можуть не лише фізособи, а й освітні заклади, а також лікарні, передають Патріоти України. "З сьогоднішнього дня (9 червн...