Пара разом уже більше ніж 55 років: Як виглядає дружина Мірчі Луческу - фото та історія їх кохання

У неділю, 16 травня, головний тренер київського "Динамо" Мірча Луческу разом зі своєю дружиною Неллі повернувся з Києва до Бухареста, передають Патріоти України. Після тріумфальної роботи в столиці України до особистого життя 75-річного румунського фахівця стало ще більше уваги з боку преси.

Мірча та Неллі (в дівоцтві Олена Страчан) одружені вже 56 років. У них є син Разван, який також є футбольним тренером і очолює саудівський "Аль-Хіляль". Є у Мірчі і внуки – Матей і Марія-Луїза.

У дружини Луческу українське коріння: її мати і бабуся родом із Білгород-Дністровського Одеської області. Познайомилася пара в студентській їдальні.

За словами Містера, він стояв в одній черзі з Неллі, і та дуже розсердилася, побачивши, що жінка, яка обслуговувала, поклала йому шматок м'яса більший, ніж їй.

Влаштували "теплий" прийом: У Рівненській області поліцейському, який прибув на виклик, прокололи вилами ногу

понеділок, 14 червень 2021, 18:48

У с. Маринин Рівненської області у понеділок, 14 червня, поліцейському, який прибув на виклик прокололи вилами ногу. Про це повідомляє Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги, передають Патріоти України. Медики повідомили, що швидку вик...

Путін заговорив про свого наступника і сказав, кого готовий підтримати

понеділок, 14 червень 2021, 18:12

Президент Росії Володимир Путін допускає, що його наступником може стати людина, яка критично ставиться до нього. Чинний президент готовий підтримати того, хто відданий країні. Про це він заявив в інтерв'ю американському каналу NBC, текст опублікований...