Пара знайшла в стінах 100-річного будинку віскі часів сухого закону і розкрила таємницю його старого власника (фото)

Пара з Нью-Йорка купила в невеликому селі Еймс будинок 1915 року, і коли їм натякнули, що його колишнім власником був бутлегер, вони відмахнулися від цього як від міської легенди. Усі сумніви розвіялися, коли під час ремонту подружжя виявило в стінах і підлозі 66 пляшок віскі часів сухого закону, пише CNN, передають Патріоти України.

"Наші стіни забиті міцними напоями! Не можу повірити, що чутки виявилися правдою! Будинок насправді належав підпільному торговцю алкоголем! - написав в Instagram щасливий господар Нік Драммонд. - Це було поховано в наших стінах майже 100 років, і ніхто не знав".

Фото: instagram.com/bootleggerbungalow/

Перший пакет з алкоголем випав зі стіни, коли чоловік знімав з фасаду старий сайдинг. Розгорнувши папір, він побачив всередині солому і запилену пляшку віскі. Потім в передпокої виявивили люк, і під мостинами лежало ще кілька пакетів з контрабандним віскі. По ходу ремонту нові власники знайшли понад 60 пляшок, маркованих як шотландський віскі Old Smuggler, що й досі випускається. За словами Драммонда, кожна пляшка була обгорнута цигарковим папером і соломою і упакована в пакети по шість штук.

Фото: instagram.com/bootleggerbungalow/

Фото: instagram.com/bootleggerbungalow/

Першим власником будинку-схованки був німець Адольф Хампфнер. Драммонд пішов до архіву і знайшов старі газети, в яких Хампфнер представлений як людина-загадка і фігурант багатьох скандалів.

"Це божевілля! Ми знаходимо всілякі судові справи і газетні статті про хлопця, який побудував наш будинок, Адольфа Хампфнера. Він помер при (можливо, підозрілих) обставинах 12 жовтня 1932 року. Єдиним свідком його смерті був виконавець його заповіту, - написав Драммонд . - У нього було багато псевдонімів, він був відомий як "загадкова людина з долини могавків" і "граф", хоча ніколи не було доказів його знатного походження, крім його власних заяв. Він втік від своєї сім'ї в Баварії, а його дружина пропала безвісти в 1912 році. У 1935-му її оголосили мертвою, але через рік знайшли живою на пляжі в Брукліні. У той час для місцевих жителів було загадкою, як він розбагатів. Йому належав місцевий банк, шкільний спортзал і 23 об'єкти нерухомості в Нью-Йорку і Нью-Джерсі. Після його смерті у вантажівці і на підприємствах було виявлено кілька секретних відсіків, але вони так і не змогли нічого довести! В його будинку також були розкидані папки з документи на різноманітну власність, рахунками в іноземних банках і псевдонімами. Була грандіозна драма навколо того, хто отримає статок після його смерті".

Фото: instagram.com/bootleggerbungalow/

Фото: instagram.com/bootleggerbungalow/

Тепер пара планує залишити порожні пляшки в будинку, а повні продати як мінімум за 1000 доларів кожну. Всього одну з них подружжя вирішило залишити для дегустації.


Пісня "Тато" сьогодні звучить як ніколи трагічно: У сім'ї ще однієї української зірки трапилося горе

понеділок, 25 січень 2021, 20:29

Микола Іванович Ганзера, якому була присвячена пісня «Тато», помер. . Сім'я Івана Ганзери відрізнялася дуже патріотичною позицією. Співак часто давав концерти для українських військових в зоні АТО / ООС. Скорботу Івана Ганзери поділяють відомі політик...

Заграву видно здалеку: У Росії на заводі "Роснафти" прогримів потужний вибух (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 20:16

На місці працює 4 розрахунки пожежників. Займанню присвоєно четвертий ранг складності. У понеділок, 25 січня, на одному з підприємств "Роснефти" в російському місті Уфі стався вибух ємностей із синтетичним спиртом, які згодом загорілися. Повідомляється...