Парад "коронавірусних суверенітетів" триває: До "бунту мерів" доєдналось файне місто Тернопіль

Міська влада Тернополя послабить карантинні заходи починаючи з завтрашнього дня 5 травня. Відповідне рішення прийняв сьогодні, 4 травня, тернопільський міський штаб по боротьбі з коронавірусом, передають Патріоти України з посиланням на сторінку штабу в Facebook.

Так, з вівторка дозволяється працювати:

- підприємствам з надання послуг громадського харчування з адресною доставкою;

- підприємствам, які торгують продуктами швидкого харчування, в тому числі кавою та гарячими напоями в одноразовій упаковці.
У той же час, залишається під забороною вживання їжі і напоїв на місці. Власники підприємств зобов'язані забезпечити персонал і клієнтів засобами індивідуального захисту (респіраторами або захисними масками), а також проводити санітарну обробку приміщень не рідше, ніж два рази на день, температурний скринінг співробітників на початку робочого дня і стежити за безконтактною передачею замовлень.
Також, штаб дозволив продовжити надання фінансових послуг фінансовими установами, якщо в приміщеннях буде перебувати не більше одного відвідувача, працівники будуть використовувати засоби індивідуального захисту (маски, рукавички, окуляри або щиток) і двічі в день приміщення будуть прибирати приміщення із застосуванням деззасобів.
Також дозволено надавати термінову стоматологічну допомогу приватними стоматологічними клініками / кабінетами при наступних умовах:
- при наявності розміщеної на доступному для відвідувачів місці довідки про результати аналізів обстеження на COVID-19 методом ПЛР;
- при використанні медичним персоналом засобів індивідуального захисту;
- роботі за попереднім записом;
- прийомі не більше одного пацієнта в кабінеті;
дотриманні інших санітарних і протиепідемічних заходів відповідно до наказів МОЗ України.

З архіву ПУ. 5 Мб і важить тонну: Як виглядав перший жорсткий диск для комп'ютера (фото)

середа, 22 вересень 2021, 2:00

Відомо, що жорсткий диск призначався для першого комп'ютера 305 RAMAC, який створила американська компанія IBM. У мережі опублікували фото перших жорстких дисків для комп'ютерів в 50-роках минулого століття. Так в 1956 році був показаний "вінчестер" об...

По удару молотком за кожен рік подружнього життя: Шокуючі подробиці вбивства українки чоловіком-італійцем

вівторок, 21 вересень 2021, 23:52

Вірі Мудрій був 61 рік, в минулому вона працювала доглядальницею. В італійському місті Ріміні місцевий житель 68-річний Джованні Лагвардія жорстоко вбив свою дружину-українку і здався поліції. За попередніми даними, причиною жорстокого вчинку чоловіка ...