"Парки не захистять!": У Харкові близькій до міськради фірмі виділили 1 млн 750 тисяч грн на ремонт фонтана, активісти протестують

13 квітня жителі Харкова вийшли на акцію протесту біля фонтану "Дзеркальний струмінь", щоб привернути увагу до нещодавнього тендера ремонту шпиля альтанки за 1 750 212,49 грн. Про це повідомляє харківське видання "Ґвара Медіа", передають Патріоти України.

Журналісти зазначили, що ремонтні роботи почали виконувати ще до закінчення аукціону, а пізніше з'ясувалось, що власник фірми-переможця тендера чоловік колишньої чиновниці Харківської міськради Ольги Аксельрод.

У 2023 році тоді ще головна спеціалістка відділу зв’язків із засобами масової інформації Департаменту в справах інформації та зв’язків із громадськістю Харківської міської ради Ольга Аксельрод задекларувала Тимофія Полотненка як свого чоловіка та володіння ним ТОВ "КС ДЕВЕЛОПМЕНТ", ТОВ "ХОД 1661" та фізичної особи-підприємця.

Ольга Аксельрод працювала до 11 жовтня 2023 року, оскільки саме період до цього часу вказаний у її декларації за минулий рік.

Уже під час тендеру, власником фірми став брат Тимофія Полотненка — Олександр.

Довідково. ТОВ "КС ДЕВЕЛОПМЕНТ" — це підприємство з попередньою назвою ТОВ "КС АНГАР" уже перемагало у 2018 році у двох тендерах тоді ще парку Горького на загальну суму понад 3,4 млн грн — понад 408 тисяч грн та близько 3 млн грн отримали за будівництво господарських будівель на території парку.

"Найкраще!": Залужний показав нове фото з дружиною

субота, 25 травень 2024, 22:29

Подружжя зробило селфі, щиро усміхаючись. Українці з захопленням відреагували на фото Залужних. Коментарі під публікацією сповнені слів підтримки та теплих побажань. Зазначимо, дружина Валерія Залужного Олена поруч із ним вже понад 20 років. Подружжя в...

За графіком: У ДТЕК розповіли, скільки українцям доведеться жити з відключеннями електроенергії

субота, 25 травень 2024, 21:25

Енергетикам не вдасться швидко відновити пошкоджені об'єкти генерації. У деяких випадках ремонт може тривати до 10 місяців і при умові, що є достатня кількість коштів на роботи та нове обладнання. Крім того, щоб відновити генерацію, необхідно забезпечи...