Парламент Чехії продовжив тимчасовий захист для біженців з України: Що треба знати

Нижня палата парламенту Чехії схвалила можливість продовження тимчасового захисту для біженців з України до кінця березня 2025 року, передають Патріоти України.

Як повідомляє Radio Prague, процедура продовження тимчасового захисту майже не змінилася, порівняно із цьогорічною. Проте депутати обмежили час, протягом якого біженці можуть залишатися у безкоштовному тимчасовому житлі, та змінили порядок депортації людей, які мають тимчасовий захист. Тепер ці поправки має розглянути чеський Сенат.

"Тимчасовий захист дозволяє біженцям отримати доступ до державного медичного страхування, освіти та ринку праці. Для її продовження, згідно з проектом, українцям спочатку доведеться зареєструватись в електронному вигляді до 15 березня 2024 року. При цьому потрібно забронювати дату для особистого візиту до МВС", – йдеться у матеріалі.

У міністерстві біженцям з України видадуть візову наклейку, яка підтверджує статус тимчасового захисту. Отримати таку наклейку можна буде до кінця 2024 року.

При цьому українцям доведеться надавати підтвердження про наявність житла із офіційно завіреним підписом власника нерухомості чи орендодавця.

"Плечі боліли, коліно, пільці вибили...": 81-річна потерпіла розповіла про напад підлітків у Франківську (відео)

вівторок, 5 березень 2024, 11:59

Група підлітків скоїли серію жорстоких нападів на перехожих в Івано-Франківську. Однією з потерпілих є Ольга Михайлівна, жінці – 81 рік. Про це потерпла розповіла кореспондентам "Інтер", передають Патріоти України. "Плечі боліли трохи, коліно боліло, п...

Бережіться! Має найвищий рівень смертності: Лікар попередила про небезпечну інфекцію

вівторок, 5 березень 2024, 11:30

Сказ має найвищий рівень смертності серед усіх інфекційних захворювань людини. Так як і з іншими інфекційними захворюваннями, вплив вірусу не завжди призводить до інфікування та розвитку хвороби, передають Патріоти України з посиланням на педіатра Дари...