"Партизани" нагадали окупантам, що Донецьк - це Україна (фото)

У тимчасово окупованому Донецьку активізувалися невідомі "партизани". Російським загарбникам вони нагадали, що їхнє місто – це Україна. Роботу місцевих патріотів показала територіальна оборона ЗСУ.

На Facebook-сторінці опубліковано відповідне фото. Так, донецькі "партизани" розмалювали у кольори українського прапора огорожу на мосту, а також гаражі. "Тимчасово окупований Донецьк. Національний спротив у дії", – підписали фото в мережі.

Трагедія на Канатній дорозі до Труханового острову: У Києві через обрив троса атракціону дівчина впала в Дніпро з висоти кількох десятків метрів (відео)

неділя, 21 липень 2024, 16:00

Трос обірвався саме тоді, коли клієнтка з'їзджала на острів. Нещасна з великої висоти впала у річки. Потерпілу намагались дістають з Дніпра по тросу, котрий набігли витягати з води свідки нещастя. Трос із води витягнули, але вже без людини. У ДСНС Києв...

Науковці з'ясували, чому собаки дивовижним чином зовні схожі на своїх господарів

неділя, 21 липень 2024, 14:45

Те, що собаки мають деяку зовнішню схожість зі своїми власниками, не є збігом, вважають дослідники. . Іноді під час прогулянок на вулиці можна помітити, що деякі власники собак та їхні домашні улюбленці мають разючу зовнішню схожість. Але чи справді с...