Пасажирка потяга "Укрзалізниці" звинуватила провідника у домаганнях

Пасажирка потягу “Ясіня - Запоріжжя” Ганна Шеремет на своїй сторінці в Instagram розповіла про домагання з боку провідника купейного вагона, на поведінку якого їй довелося поскаржитися в чат-бот підтримки Укрзалізниці. Про це йдеться в сюжеті "Сніданку з 1+1", передають Патріоти України.

Дівчина розповіла у своєму дописі в соцмережі, що під час нічної поїздки в потязі відчула спрагу і зайшла до купе провідника, щоб придбати пляшку води. За її словами, його поведінка одразу здалася дивною — він заглядав в очі та посміхався до неї.

“Спочатку я подумала, що це просто старша людина, можливо у нього так заведено спілкуватися. Мені це було не дуже приємно, тому просто ввічливо розрахувалася й розвернулася, щоб вийти”, - продовжує свою розповідь пасажирка.

Тоді вона відчула, що їй задирають футболку ззаду, після чого провідник нібито ляснув її по сідницях. Повернувшись до купе, дівчина не змогла заснути, хвилюючись, що домагання з боку провідника можуть продовжитися. Тож вона написала в чат-бот підтримки Укрзалізниці. Їй відповіли, що має підійти начальник потяга.

Однак, за короткий час до її купе підійшов той самий провідник і почав розпитувати, на що дівчина скаржиться. Пасажирка відмовилася з ним спілкуватися і будь-що розповідати.
Зрештою надійшов начальник потяга, який поспілкувався з обома сторонами. Розмову з ним дівчина записала на диктофон й виклала у мережу.

Наступного дня вона зателефонувала на гарячу лінію УЗ, щоб дізнатися, що провідник отримав догану.

В Укрзалізниці також повідомили, що про цей випадок поінформували поліцію та чекають результатів розслідування. Провідника відсторонили на період слідчих дій від обслуговування пасажирських рейсів. Достеменно встановити всі обставини події важко, оскільки у вагоні не встановлено засоби відеофіксації.

Юрист Віталій Зубик у коментарі журналістам радить в таких ситуаціях викликати поліцію на станцію, щоб одразу оформити правопорушення.

Історія Ганни розлетілася соцмережами, українці підтримують дівчину.

Будні "високодуховних": 18-річна росіянка спокусила 14-річного племінника і розбещувала 7-річну дівчинку

середа, 31 травень 2023, 20:15

В Омській області РФ 18-річна дівчина спокусила 14-річного племінника і домагалася 7-річної племінниці. Про це повідомляє російський пропагандистський Telegram-канал SHOT, передають Патріоти України. Батьки підлітка та 7-річної дівчинки випадково дізна...

Диктатор спалився зв'язком з російським військовим злочинцем: В палаці Лукашенка помітили подарункову кувалду

середа, 31 травень 2023, 19:05

Повідомляється, що кувалда лежить у футлярі для скрипки і дуже схожа на ту, яку не так давно передав до одного з музеїв у Білорусі командир одного із загонів "ПВК Вагнер". На кувалді з виставки можна розібрати подарунковий напис, що починається словами...