
Під час перевірки рейсового автобуса "Познань - Суми" прикордонники знайшли в однієї з пасажирок партію коштовностей на мільйони гривень. Про це повідомляє пресслужба Державної митної служби України, передають Патріоти України.
Митники розповіли, що серед особистих речей жінка перевозила 255 золотих та срібних ювелірних виробів, орієнтовною вартістю майже 2,4 млн гривень. "Таку партію під час ввезення на територію України потрібно було письмово декларувати, сплачуючи при цьому митні платежі. Проте громадянка знехтувала своїм обовʼязком", - йдеться в повідомленні.

Тож волинські митники на посту "Ягодин", через який прямував автобус, тимчасово вилучили увесь "скарб" вагою 1,5 кг. Також склали протокол про порушення митних правил та розпочали провадження.
Недекларування товарів, які переміщуються через митний кордон України громадянами, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 30% вартості цих товарів, нагадали митники.
На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...