
Під час перевірки рейсового автобуса "Познань - Суми" прикордонники знайшли в однієї з пасажирок партію коштовностей на мільйони гривень. Про це повідомляє пресслужба Державної митної служби України, передають Патріоти України.
Митники розповіли, що серед особистих речей жінка перевозила 255 золотих та срібних ювелірних виробів, орієнтовною вартістю майже 2,4 млн гривень. "Таку партію під час ввезення на територію України потрібно було письмово декларувати, сплачуючи при цьому митні платежі. Проте громадянка знехтувала своїм обовʼязком", - йдеться в повідомленні.

Тож волинські митники на посту "Ягодин", через який прямував автобус, тимчасово вилучили увесь "скарб" вагою 1,5 кг. Також склали протокол про порушення митних правил та розпочали провадження.
Недекларування товарів, які переміщуються через митний кордон України громадянами, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 30% вартості цих товарів, нагадали митники.
Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...
В Україні під час воєнного стану посилюється відповідальність за ігнорування повісток до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Громадян можуть викликати як шляхом особистого вручення документа, так і через поштове відправлення,...