Пасажири були в шоці: Пілотові вдалося посадити літак без шасі (відео)

Лайнер, який повинен був пройти по маршруту Манаус - Карауарі, повернувся в міжнародний аеропорт імені Едуардо Гомеса через кілька хвилин після вильоту.

Аеропорт у Манаусі. Фото: Trip-N-Travel.

У місті Манаус, Бразилія, пасажирський літак ATR 42 здійснив аварійну посадку, в результаті чого двоє людей отримали легкі травми. Про це повідомляє телеканал Globo, передають Патріоти України.

Зазначається, що в момент події на борту ATR 42 знаходилися 34 людини, двоє з яких отримали легкі поранення. Лайнер, який повинен був пройти по маршруту Манаус - Карауарі, повернувся в міжнародний аеропорт імені Едуардо Гомеса через кілька хвилин після вильоту.

Повідомляється, що під час посадки екіпаж літака не зміг випустити шасі, тому повітряне судно приземлилося на "черево". На опублікованому відео можна побачити, як пасажири виходять з літака після посадки.

День народження великої дочки України, вбитої кілерами КДБ за наказом керівництва ЦК КПРС (відео)

середа, 18 вересень 2019, 0:31

Художниця Алла Горська свідомо вибрала дисидентський шлях. Як наслідок - її роботи знищували, її саму виключали зі Спілки художників і влаштовували за нею стеження.

З архіву ПУ. Відомий український поет, музикант та художник крутив роман із двома сестрами

вівторок, 17 вересень 2019, 23:35

Павло Тичина був ніжним, дуже вразливим романтиком із красивим обличчям і вважав себе Дон Жуаном. 16 вересня 1967 році у Києві помер український поет, музикант та художник Павло Тичина. Йому було 76 років. Він був ніжним, дуже вразливим романтиком із...