
У поїзді "Харків-Херсон" пасажири влаштували різанину. Це сталося ввечері 11 квітня, коли потяг прямував через Миколаївську область. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Миколаївщини, передають Патріоти України.
Внаслідок інциденту шпиталізували двох осіб. "У медичному закладі 31-річний мешканець Херсонської області розповів, що їхав з нетверезим кривдником в одному вагоні плацкарту на сусідніх полицях. А коли вже ліг відпочивати, відчув різкий біль у області шиї. Скочивши зі свого місця, чоловік побачив, що його вдарив ножем сусід, який продовжив нанесення ударів у руку та область коліна. Відштовхнувши від себе зловмисника, потерпілий викрутив руку опонента та перехопив ніж, і вдарив його ним у груди", - йдеться у повідомленні.
52-річний мешканець Донеччини свої дії пояснити не зміг. Сказав, що був п'яним. Поліція відкрила кримінальне провадження за замах на вбивство. Знаряддя злочину - ніж - правоохоронці вилучили і направили на експертизу. Зловмисника затримано, йому загрожує від 7 до 15 років ув'язнення.
Швейцарія розглядає можливість обмежити або переглянути право на статус захисту S для українських чоловіків віком від 18 до 60 років, які підпадають під призовний вік. Питання наразі перебуває на стадії консультацій, а остаточне рішення щодо можливих з...
За часів задекларованої загальної рівності радянські громадяни все одно знаходили способи продемонструвати свій високий соціальний статус. Оцінити фінансове становище родини можна було з першого погляду на її житло, предмети інтер'єру, гардероб чи наяв...