
У Києві патрульні зупинили водія тролейбуса, який напідпитку перевозив громадян. Один із пасажирів зателефонував на лінію 102 та поскаржився на водія. Про це повідомила Патрульна поліція Києва, передають Патріоти України.
Пасажир поскаржився на водія, який, з його слів, неадекватно поводиться та порушує ПДР.
"Інспектори виявили та зупинили цей тролейбус у Шевченківському районі. Під час спілкування з 43-річним керманичем, охоронці порядку помітили в нього ознаки алкогольного сп'яніння. Це підтвердив й прилад Драгер. Результат – 2,15 проміле", - розповіли поліцейські.
За словами водія, "за чотири години до поїздки він випив літр міцного пива".
Патрульні відсторонили водія від керування та склали стосовно нього протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП. Про подію інспектори повідомили перевізника.
Поліцейські також подякували киянину за небайдужість.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...