
У Києві патрульні зупинили водія тролейбуса, який напідпитку перевозив громадян. Один із пасажирів зателефонував на лінію 102 та поскаржився на водія. Про це повідомила Патрульна поліція Києва, передають Патріоти України.
Пасажир поскаржився на водія, який, з його слів, неадекватно поводиться та порушує ПДР.
"Інспектори виявили та зупинили цей тролейбус у Шевченківському районі. Під час спілкування з 43-річним керманичем, охоронці порядку помітили в нього ознаки алкогольного сп'яніння. Це підтвердив й прилад Драгер. Результат – 2,15 проміле", - розповіли поліцейські.
За словами водія, "за чотири години до поїздки він випив літр міцного пива".
Патрульні відсторонили водія від керування та склали стосовно нього протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП. Про подію інспектори повідомили перевізника.
Поліцейські також подякували киянину за небайдужість.
У польській столиці триває пошукова операція після зникнення підлітка у воді на річці Вісла. За даними медіа, він приїхав з України. Про це повідомляє Wawa Hot News 24, передають Патріоти України. Хлопець зник на правому березі Вісли перед Гданським мо...
Легендарний ексфутболіст збірної Франції Юрій Джоркаєфф заснув під час перегляду вчорашнього матчу ЧС-2026 між Іспанією та Саудівською Аравією, передають Патріоти України. В одному з епізодів на початку другого тайму камера зафіксувала у VIP-ложі стаді...