
У Києві патрульні зупинили водія тролейбуса, який напідпитку перевозив громадян. Один із пасажирів зателефонував на лінію 102 та поскаржився на водія. Про це повідомила Патрульна поліція Києва, передають Патріоти України.
Пасажир поскаржився на водія, який, з його слів, неадекватно поводиться та порушує ПДР.
"Інспектори виявили та зупинили цей тролейбус у Шевченківському районі. Під час спілкування з 43-річним керманичем, охоронці порядку помітили в нього ознаки алкогольного сп'яніння. Це підтвердив й прилад Драгер. Результат – 2,15 проміле", - розповіли поліцейські.
За словами водія, "за чотири години до поїздки він випив літр міцного пива".
Патрульні відсторонили водія від керування та склали стосовно нього протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП. Про подію інспектори повідомили перевізника.
Поліцейські також подякували киянину за небайдужість.
Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...