
У Києві патрульні зупинили водія тролейбуса, який напідпитку перевозив громадян. Один із пасажирів зателефонував на лінію 102 та поскаржився на водія. Про це повідомила Патрульна поліція Києва, передають Патріоти України.
Пасажир поскаржився на водія, який, з його слів, неадекватно поводиться та порушує ПДР.
"Інспектори виявили та зупинили цей тролейбус у Шевченківському районі. Під час спілкування з 43-річним керманичем, охоронці порядку помітили в нього ознаки алкогольного сп'яніння. Це підтвердив й прилад Драгер. Результат – 2,15 проміле", - розповіли поліцейські.
За словами водія, "за чотири години до поїздки він випив літр міцного пива".
Патрульні відсторонили водія від керування та склали стосовно нього протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП. Про подію інспектори повідомили перевізника.
Поліцейські також подякували киянину за небайдужість.
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...