Пасажири повідомили патрульним: У Києві неадекватний водій тролейбуса напідпитку перевозив людей

У Києві патрульні зупинили водія тролейбуса, який напідпитку перевозив громадян. Один із пасажирів зателефонував на лінію 102 та поскаржився на водія. Про це повідомила Патрульна поліція Києва, передають Патріоти України.

Пасажир поскаржився на водія, який, з його слів, неадекватно поводиться та порушує ПДР.

"Інспектори виявили та зупинили цей тролейбус у Шевченківському районі. Під час спілкування з 43-річним керманичем, охоронці порядку помітили в нього ознаки алкогольного сп'яніння. Це підтвердив й прилад Драгер. Результат – 2,15 проміле", - розповіли поліцейські.

За словами водія, "за чотири години до поїздки він випив літр міцного пива".

Патрульні відсторонили водія від керування та склали стосовно нього протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП. Про подію інспектори повідомили перевізника.

Поліцейські також подякували киянину за небайдужість.

Надбавки для пенсіонерів: Ось хто може отримати до 570 грн до виплати

вівторок, 23 червень 2026, 18:58

Пенсіонерам після 70 років держава доплачує щомісяця - але розмір виплати залежить від конкретного віку, і є одна важлива умов. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, переда...

Якщо бракує страхового стажу: Українцям пояснили, чи можна його докупити

вівторок, 23 червень 2026, 18:44

Українці продовжують отримувати пенсійні виплати. Щороку в Україні зростає кількість років страхового стажу, які необхідні для виходу на пенсію за віком. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) у Волинській області розповіли, чи можна док...