"Паспорти вакцинації": ВООЗ виступила проти цієї ідеї та пояснила чому

Такі документи будуть потрібні замість тестів на коронавірус чи відбуття 14-денного карантину після перетину кордону.

Всесвітня організація охорони здоров'я виступила проти плану Єврокомісії запровадити "цифрові зелені паспорти вакцинації". Зараз точно невідомо, скільки тримається імунітет після вакцинації від коронавірусу, заявив директор регіонального європейського бюро ВООЗ Ганс Клюге в інтерв'ю виданню Die Welt, передають Патріоти України.

"Ми розуміємо, що уряди стикаються з політичною реальністю", - сказав він. Чиновник заявив, що появи таких паспортів не вдасться уникнути. "Однак ВООЗ цього не рекомендує", - додав Клюге.

У паспорті мають вказувати дані про вакцинацію від коронавірусу, перебіг Covid-19 та негативні тести на коронавірус. Автори законопроєкту про паспорт вакцинації вважають, що паспорти дозволять скасувати обмеження.

5 березня міністр енергетики та інформаційних технологій Швеції Андерс Ігеман повідомив, що паспорти вакцинації з'являться в країні до літа.

"Президент має негайно припинити це": У Росії вчителька вийшла на вулицю з плакатом проти війни на Донбасі

понеділок, 12 квітень 2021, 0:32

У місті Пскові в Росії педагог Ірина Мілютіна вийшла на площу в центрі міста з плакатом "Нет войне, Россия и Украина не враги". Про це повідомляє "Север.Реалии", передають Патріоти України. Вона заявила що вийшла на пікет, тому що вважає неприпустимими...

"Коронавірус - лохотрон!": У Миколаєві група людей увірвалася в магазин і стверджувала, що COVID-19 немає (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 0:20

У неділю, 11 квітня, в Миколаєві в магазин в центрі міста увірвалися група людей, які розповідали, що коронавірусу (COVID-19) існує. Відео з подією опублікувало Facebook-співтовариство "Вартові Еспрессо". Люди були без захисних масок на обличчі і не за...