Пастка Еразма Роттердамського: Науковиця із Кембриджа розповіла, як врятувалася із середньовічного туалету оборонної вежі

Фото: Instagram Dr Krisztina Ilko | Докторка Христина Ілько і вежа, в туалеті якої вона застрягла

Доктор Христина Ілько застрягла у ванній кімнаті свого коледжу Квінс. 33-річна жінка опинилася замкненою, коли важкі двері в туалет заклинило. Ситуація ускладнилася тим фактом, що ванна кімната була обладнана в середньовічній вежі. Колись у цій вежі жив філософ 16-го століття Еразм Роттердамський, пише The Telegraph.

Доктор Христина Ілько, туалет, вежа, кембридж

Жінка побоювалася, що опиниться в пастці на кілька днів після того, як не зможе відчинити дверний замок, внаслідок чого в четвер вона залишиться замкненою в кімнаті без вікон.

Кімнати не збиралися прибирати до понеділка, а це означало, що вона могла просидіти під замком понад 100 годин. Мобільний телефон вона з собою не брала, тому не могла покликати на допомогу.

Доктор Ілько розповіла, як вона намагалася вибити двері душовою лійкою, кликала на допомогу, але нічого не допомогло.

У підсумку вона постаралася заспокоїтися і розкрити замок тим, що знайшла в санвузлі.

Вона розповіла журналістам: "Я намагалася згадати, як довго людина може вижити на одній воді. І сподівалася, що не помру у вежі".

Забивши плече внаслідок невдалої спроби виламати двері, докторка Ілько просунула олівець для підведення очей у замкову щілину, щоб опустити засувку на іншій стороні, а потім використала ватяну паличку як гачок, щоб звільнитися.

Докторка Христина Ілько і предмети за допомогою яких вона вибралася з вежі

Вона розповіла, що є прихильницею вигаданого персонажа, який розв'язує проблеми МакГайвера, який надихнув її використовувати ці два предмети, щоб допомогти їй у втечі.

Вона додала: "Я була дуже щаслива і дуже горда тим, що змогла використати свій розум, щоб вибратися. Я відчула полегшення".

Докторка пожартувала, що іноді чує у вежі дивні звуки і думає, що це привид філософа Еразма Роттердамського. А після свого мимовільного ув'язнення вона припустила, що якщо помре в цій вежі, то приєднається до цього привида і стане легендою Кембриджа.

Христина припустила, що дверну засувку зламав сантехнік, який працював у санвузлі раніше того тижня.

Коледж відтоді зняв замок із дверей ванної, щоб уникнути таких неприємностей.

Докторка Ілько отримала ступінь магістра медієвістики в Центрально-Європейському університеті, а потім захистила докторську дисертацію з історії мистецтва в Пембрук-коледжі в Кембриджі.

Вона також є науковою співробітницею історичного факультету Оксфордського університету і пише книгу про шахи в середні віки.

Уроки з Конгресу

субота, 20 квітень 2024, 22:50

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

Послуга коштувала не дуже дорого: У Києві затримали чоловіків, які "допомагали" складати іспити з водіння

субота, 20 квітень 2024, 22:44

У Києві правоохоронці викрили чоловіків, які за гроші допомагали скласти іспіти з водіння у сервісних центрах МВС. Про це інформує пресслужба столичної прокуратури, передають Патріоти України. За даними слідства, один з фігурантів справи використовував...