
Грубих порушників правил дорожнього руху та комендантської години в Укрині відправлятимуть на медкомісію з можливим подальшим оформленням до лав Збройних сил. Такий захід буде доповненням до адміністративної відповідальності. Про це у Facebook повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, передають Патріоти України.
Він додав, що покарання стосуватиметься і тих, хто хамить на блокпостах. "Шановні громадяни призовного віку, патрульна поліція оголошує безпрецедентну акцію. Під час війни, всіх неввічливих на блокпостах, порушників комендантської години та грубих порушників ПДР очікує спеціальний приз: крім адміністративної відповідальності ми сприяємо отриманню ще такого спеціального подарунку, як направлення на військово-лікарську комісію з подальшим оформленням до підрозділів ЗСУ", – зазначив правоохоронець.Білошицький пояснив, що агресію та непокору у воєнний час необхідно спрямовувати на опір ворогу. Також він опублікував фото перших порушників, які вже отримали свої "призи".
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...
Відома угорська борчиня, віцечемпіонка Європи та учасниця Олімпійських ігор у Ріо 32-річна Жанет Немет загинула внаслідок падіння з 11-го поверху в столиці Болгарії Софії повідомляє fakti.bg. Раніше олімпійська чемпіонка пішла з життя у день презентаці...