"Пацан голову собі прострелив": Окупант розповів про "бойовий дух" в армії РФ, через який бійці вдаються до самогубств. Перехоплення

Російський окупант, який опинився на війні в Україні через амбіції диктатора Путіна, розповів, що, незважаючи на вигадки пропаганди, у військових армії РФ дуже низький морально-психологічний стан. Дехто навіть вчинає суїцид, не дочекавшись ліквідації Збройними силами України, передають Патріоти України.

Про це загарбник сказав у розмові, яку перехопили українські спецслужби. Аудіо перехоплення опублікували на офіційному Youtube-каналі Головного управління розвідки Міністерства оборони України 19 березня.

Росіянин також додав, що їхній командир списав суїцид окупанта на "смерть у бою". На брехню він пішов, щоб родині загиблого країна-агресор заплатила 5 мільйонів рублів.

- Так, кожен своїм життям живе, пизд*ць. Ось, хтось стріляється, вже ось голову пацан прострелив нах*й, сам собі.

– Ну, тому що не виніс, напевно, це все психологічно.

– Так, прийшов з наряду, нах*й, автомат узяв, голову розху*рив і все. Хоч у нас командир добрий такий, мужик справедливий, списав, що типу в бою, щоб сім'ї бодай 5 мільйонів заплатили за смерть. За самостріл не заплатять ніх*я.

– Бачиш, навіть про сім'ю не подумав. Ну тому що все за*бало.

Стріляють і кидають гранати в людей: Окупанти не дають українцям евакуюватись з підтоплених районів лівобережжя Херсонщини (відео)

середа, 7 червень 2023, 14:44

Окупанти на Херсонщині не дають людям евакуйовуватися з підтоплених внаслідок підриву Каховської ГЕС районів. Так, в окупованих Олешках через підтоплення люди вимушені були провести ніч на дахах своїх будинках, адже їх ніхто не вивозив, передають Патрі...

Рішення прийнято: Сергій Ребров офіційно очолив національну збірну України з футболу

середа, 7 червень 2023, 14:30

49-річний вітчизняний фахівець Сергій Ребров став новим головним тренером національної збірної України з футболу. Презентація наставника триває нині у київському Будинку футболу, передають Патріоти України. Більшість ігрової кар'єри Сергій Ребров про...