"П*дары укр*пы, подставляйте ж*пы": Блогерка із Рівненщини "запалювала" під російський трек про "х*хлів" і поплатилася (відео)

Тік-Токерка з Рівненщини оскандалилася роликом, на якому радісно танцює під трек про "х*хлів" та "укр*пів", інформують Патріоти України.

Як повідомляє "Оперативний ЗСУ", українка виклала у соцмережу короткий ролик, на якому разом з подругою розважається під російський трек з текстом: "Мы стреляем по х*хлам. П*дары укр*пы, подставляйте ж*пы".

За лічені години скандальна блогерка стала "відомою" у Телеграм-спільнотах, а згодом до неї навідалися працівники СБУ. Після "профілактичної розмови" дівчина записала відео з вибаченнями.

За версією авторки скандального відео, трек їй запропонувала соцмережа. Вона нібито не усвідомлювала, що може образити цим роликом українців. "Я не усвідомлювала, що даний звукозапис може образити честь та гідність громадян України, наших військовослужбовців, що захищають нас з вами. Я засуджую РФ, їхні злочинні дії, вбивства українського народу та тих представників інших держав, які допомагають нам жити надалі. Приношу свої найщиріші вибачення перед українським народом. Я зрозуміла свою вину повною мірою", - заявила дівчина.

Водіям моноколіс та самокатів загрожують штрафи до 17 тис. грн: Як змінилися правила

п’ятниця, 9 червень 2023, 14:58

Електросамокати та моноколеса в Україні офіційно визнані транспортними засобами (ТЗ). Відповідно на водіїв персональних засобів пересування тепер поширюються штрафи за порушення правил дорожнього руху. Максимальний становить 17 000 грн – за водіння у н...

Призначення пенсії за віком: Українцям пояснили, як не отримати меншу виплату через маленьку помилку

п’ятниця, 9 червень 2023, 14:43

Українські пенсіонери під час призначення їм пенсії за віком можуть отримати від держави пенсію меншу, аніж хотілося б. Особливо це стосується пенсіонерів, які народилися на початку року, або в його кінці, передають Патріоти України. Поганий жарт з пе...