
У Києві водій трамвая знепритомнів прямо під час руху транспорту через сильну спеку в кабіні. Відкачувати його поспішив колега із зустрічного трамвая. Про інцидент 23 червня передали в Київській Транспортній Спільноті "КТС" на сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
Повідомляється, що водія рятували водою і таблетками. Зауважується, що в кабіні громадського транспорту термометр показував цілих +47 градусів. Також в мережі опублікували фото з місця інциденту.

Як звернув увагу киянин Олег Васильєв у своєму Facebook, у столиці водіям у кабіни обіцяють поставити вентилятори не раніше, ніж восени. А до тих пір залишається високий ризик повторних ексцесів через спекотну погоду.
"У "Київпастрансі" все стабільно... Ніхто не думає ані про здоров'я водіїв, ані про комфорт пасажирів. Кажуть, що водіям у кабіну поставлять вентилятори, але це буде максимум восени... А поки нехай все літо працюють до втрати свідомості", - обурюється він.

У мережі в коментарях уточнюють, що водієві стало погано у вагоні трамвая №3. Також пишуть про те, що подібна проблема спостерігається на багатьох маршрутах, і в різному громадському транспорті.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...