Пекельні батюшки Ірода Х*йла: РПЦ зізналася, що допомагала ГРУ в окупації Криму "божественним втручанням"

Ці особи в рясах, відкинувши канони православ'я, давно служать не стільки Богу, як "московському Кесарю" і його кривавим справам

Отець Димитрій на тлі бронеавтомобіля "Тигр". Березень 2014 рік

Шість років тому в окупації Криму Росією брали участь священики Російської православної церкви. Як пише " Медуза ", священики РПЦ брали участь в захопленні півострова на запрошення Міністерства оборони РФ, зазначають Патріоти України.

"Було прийнято рішення викликати з Пітера отця Димитрія (Василенкова, заступника голови відділу по взаємодії зі збройними силами та правоохоронними установами Санкт-Петербурзької єпархії) – і ми з ним почали об'їжджати поки що ще українські військові частини", – розповів ветеран спецназу ГРУ, який брав участь в переговорах з українськими військовими.

Під українським військовим частинам в Криму російські священики ходив в оточенні козаків, яких завезли з Красноярська, РФ.

"Ворота частин відкривалися через священика. Інакше нас би викинули просто з частини. А козаки забезпечували кіпеж: якщо вже з'являється купа якихось незрозумілих російських громадян, то вже треба щось робити", – відзначав ГРУшник.

Сам отець Димитрій визнав, що "був в Криму по лінії Міноборони". При цьому захоплення півострова він вважає "божественним втручанням".

"А що це, як не дивина Боже? Господь не допустив кровопролиття", – зазначив священик РПЦ.

Також участь в окупації російський священиків підтвердив архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент.

"Всі вони їхали через Керченську (поромну) переправу з козаками: автобуси формувалися на території Краснодарського краю, а потім приїжджали на територію Криму", – згадував Климент.

Відомо, що священики РПЦ прибували в основному з Підмосков'я і Санкт-Петербурга.

Як повідомляв, рівно шість років тому, 16 березня 2014 року, в контрольованій російськими військовими АР Крим було проведено незаконний референдум про приєднання півострова до Росії.

Віддав життя за Україну: На Харківському напрямку загинув боєць із Грузії

четвер, 23 травень 2024, 17:30

На війні в Україні загинув боєць із Грузії. Він боровся проти російських загарбників у Харківській області. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на видання "Грузія Online". Видання зазначає, що в Україні загинув ще один грузинський боєць. За дани...

Чоловік на протезі гуляє містом з коханою: У мережі знайшли пару, яка зачарувала українців

четвер, 23 травень 2024, 17:28

Міський голова Дніпра Борис Філатов знайшов молодого чоловіка та його кохану дівчину зі світлини, яка сколихнула мережу. Днями поширювалося зворушливе фото, на якому чоловік на протезі гуляє Дніпром зі своєю дівчиною і маленькою собакою. Спочатку Філат...